Tag : zima

4 posts

Gdy jesień przemija, niemało z nas zaczyna zastanawiać się nad odnowieniem zimowej garderoby. Jesień nierzadko potrafi być dość ciepła, jednakże zima zdoła nas zaskoczyć znacznymi mrozami oraz niemiłym chłodem. Nieodzowną rzeczą, która musi znaleźć się w naszej garderobie jest naturalnie ciepła kurtka. Sporą popularnością cieszy się obecnie tak zwana parka zimowa - luźna, szykowna kurtka, która nierzadko ma grubą, ciepłą i puchową podszewkę (czasami odpinaną, dzięki czemu parkę wolno nosić też w cieplejsze, jesienne dni). W sklepach odzieżowych znajdziemy zarówno parki damskie, jak również męskie.
Zbliżająca się zima skłania wiele osób do zastanowienia się nad cieplejszą garderobą. Warto przejrzeć swoją szafę nieco wcześniej, oceniając czy coś nie jest potrzebne, żeby nie być zaskoczonym, jak w pewnej chwili pojawią się jakieś mrozy czy śnieg. Jeśli chodzi o dorosłych problemy są znacznie mniejsze, niż z dziećmi, bo one zwyczajnie będą wyrastać ze swoich ubranek, ale i tak się zorientować, co się ma.
Nie przyszło nam niestety żyć w tropikach lub chociaż na ciepłych rejonach naszego kontynentu. Niestety,zima u nas jak najbardziej występuje i musimy, jako co roku schoać do szafy nasze krótkie spodnie, a zamiennie wyjąć ciężkie zimowe sprzęty. Kurtki, czapki i rękawiczki. Skupmy się na tych ostatnich.
Kobiece szafy niekiedy będą miały większą objętość niż garderoby wszystkich pozostałych domowników. Jeżeli w jakiejś rodzinie będą dziewczynki, to okazać się może, że możliwościami będą dorównywać mamom, ale jeżeli będą sami panowie, to ich potrzeby pod względem objętości szafy będą jednak znacznie mniejsze.
PAGE TOP