Tag : zabawy

12 posts

Często spotykanym elementem wielu osiedli stały się placyki zabaw, na jakich dzieciaki oddać się mogą temu, co lubią najbardziej, to znaczy niczym nieskrępowanej zabawie. Wiele lat temu wyposażenie placów zabaw zrobione było z rurek stalowych, a zamontowane to wszystko było na asfaltowym podłożu.
Placyki zabaw są teraz pięknymi i kolorowymi miejscami, na jakich dzieci chętnie się bawią, a dorośli będą mogli w spokoju odpocząć na ławce. Otoczony ogrodzeniem i pełen trawy, w ważniejszych punktach wyłożony tartanową nawierzchnią taki placyk daje możliwość harców bez niebezpieczeństwa poważniejszych złamań albo otarć.
Kiedyś uroczystości dla brzdąców w gronie rówieśników organizowano jedynie z okazji urodzin czy imienin. Obecnie natomiast wolno urządzić uroczystości dla dzieci z okazji odpustu, dnia dziecka, zakończenia przedszkola czy zakończenia ferii. Wolno też zaprosić dzieciaki całkiem bez okazji.
Przydomowy ogród to nie tylko kwiatki i krzaczki, lecz także miejsce odpoczynku i spotkań z rodziną a także znajomymi. Z myślą o najmłodszych domownikach, nalezy na posiadanym skrawku zieleni stworzyć kąt do zabawy. Ogród w oczach maleństwa to nie tylko teren do zabawy, ale też miejsce, w którym ma możliwość poznać przyrodę, radować się przestrzenią i swobodą.
PAGE TOP