Tag : zabawy

12 posts

Placyki zabaw są teraz pięknymi i kolorowymi miejscami, na jakich dzieci chętnie się bawią, a dorośli będą mogli w spokoju odpocząć na ławce. Otoczony ogrodzeniem i pełen trawy, w ważniejszych punktach wyłożony tartanową nawierzchnią taki placyk daje możliwość harców bez niebezpieczeństwa poważniejszych złamań albo otarć.
Kiedyś uroczystości dla brzdąców w gronie rówieśników organizowano jedynie z okazji urodzin czy imienin. Obecnie natomiast wolno urządzić uroczystości dla dzieci z okazji odpustu, dnia dziecka, zakończenia przedszkola czy zakończenia ferii. Wolno też zaprosić dzieciaki całkiem bez okazji.
Przydomowy ogród to nie tylko kwiatki i krzaczki, lecz także miejsce odpoczynku i spotkań z rodziną a także znajomymi. Z myślą o najmłodszych domownikach, nalezy na posiadanym skrawku zieleni stworzyć kąt do zabawy. Ogród w oczach maleństwa to nie tylko teren do zabawy, ale też miejsce, w którym ma możliwość poznać przyrodę, radować się przestrzenią i swobodą.
Często spotykanym elementem wielu osiedli są placyki zabaw, na jakich maluchy mogą oddać się temu, co lubią najbardziej, to znaczy nieskrępowanej niczym zabawie. Wiele lat temu wyposażenie takich placyków było wykonane z rurek stalowych, a zainstalowane to wszystko było na asfaltowej nawierzchni.
PAGE TOP