Tag : zabawa

16 posts

Dzieciaki są różnorakie, od dzieciństwa prezentują zainteresowanie czymś innym. Czym odznacza się twoje dziecko? Czy myśli bardziej logicznie czy bliżej mu do kwestii humanistycznych? Przekonaj się o tym i wspieraj go w tym, co robi najlepiej.
W jaki sposób bawić się z niemowlęciem? Powinno się wypróbować kilka z interesujących propozycji. To ciekawe pomysły na zabawy, jakie dla malucha na pewno zostaną okazją do rozwijania i szlifowania własnych nowych zdolności.
Większość z nas rozczula widok małych, bawiących się kotków. Przepadamy za tym widokiem. Z fascynacją patrzymy na ich zabawę z kłębkiem wełny. Lecz nie wszyscy jesteśmy świadomi, że niesforne figle są tak naprawdę ćwiczeniami, przygotowującymi zwierzątka do dorosłego życia. Dlatego, że to właśnie owe sprawności nabyte w trakcie zabawy będą w przyszłości decydować o przyszłości zwierzęcia i jego miejscu w stadzie.
Zazwyczaj troszczymy o to, aby nasze pociechy wyglądały w przedszkolu albo na spacerze znakomicie. Zapominamy, że kolorowe dzieciństwo trwa nawet wieczorem. Podarujmy więc naszym maluchom szlafroczki na miarę ich snów.
PAGE TOP