Niemal każda kobieta kategorycznie świetnie wie, jak wielce ważne jest odpowiednie lustro w domu. Kiedy jesteś chłopcem, zwykle nie przywiązujesz wielkiej wagi do tego, czy w Twoim domu znajduje się właściwej wielkości lustro – najczęściej mężczyznom wystarcza w zupełności nieduże lustro w łazience, w którym mogą się przejrzeć przed wyjściem z domu. Tymczasem dziewczyny najczęściej potrzebują ogromnego lustra, w którym mogą zobaczyć całą swoją figurę.

pozłacane lustro

Autor: Connie Ma
Źródło: http://www.flickr.com
Jedynie dzięki temu są w stanie upewnić się, że wyglądają dokładnie tak, jak zaplanowały. Jeżeli jesteś kobietą i nie masz jeszcze w swoim domu właściwego lustra, wówczas niewątpliwie powinnaś w nie zainwestować. Dobre lustro to prawdziwa inwestycja na długie lata – dzięki takiemu zakupowi będziesz mogła przeglądać się w odpowiednim lustrze już praktycznie zawsze.

Jeżeli chcesz odszukać naprawdę ładne lustro, wówczas stanowczo powinnaś odwiedzić co najmniej parę sklepów z lustrami. Jeżeli jednak nic konkretnego specjalnie Ci się nie spodoba, wówczas możesz zastanowić się nad innym rozwiązaniem – jeśli zdecydujesz się na zrobienie lustra na zamówienie, stanowczo nie będziesz tego żałowała.

Jeżeli przykładowo znajdziesz na strychu starą ramę od lustra – (zobacz lustra na wymiar glasstudio), zdecydowanie możesz ją wykorzystać jako bazę do stworzenia własnego nowego lustra. Dużo osób odnawia w ten sposób starsze ramy, które niejednokrotnie naprawdę zachwycają elegancją. Kiedy jednakże nie masz w domu takiej ramy, nie powinnaś się załamywać – także możesz stworzyć swoje lustro. Teraz wielu szklarzy proponuje możliwość zrobienia lustra na wymiar na przykład: http://www.da-bud.pl/galeria/elementy-szklane#lustra. U nich możesz niemal bez końca przebierać w różnego rodzaju ramach – jeśli odnajdziesz tę właściwą, wtedy wykonanie lustra będzie tylko kwestią czasu.

Jeśli natomiast nie odnajdziesz odpowiedniej dla siebie ramy, wówczas niewątpliwie znajdzie się jakieś alternatywne rozwiązanie – możesz na przykład odnaleźć kogoś, kto dla Ciebie taką ramę zrobi. Jeżeli uda Ci się stworzyć własne lustro, na pewno będziesz z niego wyjątkowo zadowolona. To fantastyczna pamiątka na całe lata.