Tag : sypialnia

10 posts

Alkierz to twój domowy azyl, miejsce uciszenia, harmonii, intymności. Bez względu na to, który kierunek projektowania wyselekcjonujesz - nowoczesny, romantyczny, wschodni, retro, lub zupełną awangardę - to jedno powinno być pewne - musi być jak ze snów!
Urządzając pokój dziecka musisz przegłosować między meblami standardowymi i tzw. kombajnami, to znaczy meblami, jakie służą równocześnie do spania, pracy i przechowywania. Sprawdź, jakie istnieją tendencje w projektowaniu mebli do pokoju dziecinnego.
Nie ma znaczenia, czy urządzamy właśnie salon w swoim mieszkaniu, czy być może wykańczamy gabinet, albo poczekalnię w swoim biurze, zawsze trzeba zatroszczyć się o to, abyśmy mieli na czym usiąść oraz by nasi goście także mieli szansę wygodnie sobie usiąść.
Aranżacja niedużych pomieszczeń zdoła być skomplikowana, albowiem nierzadko nie możemy wykorzystać takich efektów i motywów aranżacyjnych, jakie byśmy chcieli. W małych wnętrzach nie zdołamy zezwolić sobie na sporą ilość mebli albo dodatków, bo pomieszczenie będzie wyglądać na jeszcze mniejsze oraz stanie się zagracone. Również nie wszystkie kolory ścian będą pasować do niewielkich wnętrz. Urządzając nieduże wnętrze, pożądane byłoby je nieco rozjaśnić i optycznie powiększyć.
PAGE TOP