Tag : sypialnia

13 posts

Aranżacja małych pomieszczeń może być kłopotliwa, albowiem w wielu przypadkach nie możemy użyć takich efektów i motywów aranżacyjnych, jakie byśmy chcieli. W niewielkich wnętrzach nie możemy zezwolić sobie na dużą ilość mebli czy też dodatków, ponieważ pomieszczenie będzie wyglądać na jeszcze mniejsze oraz stanie się zagracone. Także nie wszystkie kolory ścian będą pasować do niedużych wnętrz. Urządzając małe wnętrze, powinno się je nieco rozchmurzyć i optycznie powiększyć.
Dziś ludzie żyją w biegu, zwykle między pracą, bliskimi, przyjaciółmi, różnymi zainteresowaniami, pracami domowymi...Dało by się tak jeszcze wypisywać długo. Każdy spotyka się na co dzień ze stresującymi chwilami. W całym tym pędzie nie możemy jednak zapominać o odpoczynku. Nikt nie może żyć w taki sposób bez przerwy. najprzyjemniej odprężyć się we własnym domu.
Urządzając pokój malucha musisz przegłosować między meblami standardowymi i tzw. kombajnami, czyli meblami, jakie służą jednocześnie do drzemania, pracy i przechowywania. Sprawdź, jakie będą tendencje w projektowaniu sprzętów do pomieszczenia dziecięcego.
Alkowa to twój domowy azyl, miejsce ukojenia, harmonii, intymności. Bez względu na to, jaki styl aranżacji wybierzesz - nowoczesny, romantyczny, orientalny, retro, lub całkowitą awangardę - jedno powinno być pewne - powinna być jak ze snów!
PAGE TOP