Tag : sukienki

9 posts

Rozpoczęcie kalendarzowej wiosny już jest. I to na tyle, bo jej samej jak na razie nie widać. Meteorologiczne zapowiedzi też nie rozpieszczają toteż zdecydowałyśmy wywabić ją barwą. O ile tak jak my pragniesz tęczy w swojej szafie, zajrzyj co barwnego posiadają w ofercie markety naokoło ciebie, i już teraz wrzuć na siebie coś kolorowego. Oto parę naszych sugestii.

Nikogo nie warto przekonywać, iż wesele to wyjątkowa uroczystość, która pod pewnymi względami cieszy się własnymi prawami. Z jednej strony oczekuje odpowiedniej elegancji, z drugiej pozwala, szczególnie paniom na minimalną dowolność, przez co mogą się one czuć dość swobodnie. Najistotniejsze jest tu to, żeby odnaleźć idealny środek pomiędzy tymi dwoma skrajnościami i żeby pamiętać, iż w tym dniu to nie my mamy okazać się najistotniejsze, tylko panna młoda.
Każda mała dziewczynka marzy o tym, by mieć suknię jak księżniczka. Pierwsza Komunia Święta to wprawdzie uroczystość religijna i najistotniejsze jest duchowe przygotowanie do tego dnia, jednakże warto także zadbać o to, aby dziecko elegancko się prezentowało oraz wyjątkowo się czuło. Sukienka komunijna musi być więc skromna, a równocześnie jak najbardziej gustowna i elegancka.
Najczęściej nie możemy się doczekać letnich dni. Gorąca aura podnosi nasze samopoczucie oraz daje nam, tak niezbędnej do funkcjonowania, energii. To też okres, kiedy możemy wkładać lekkie ciuszki i pokazywać więcej ciałka. Z ochotą wystawiamy swoją skórę na słoneczko- zdrowa czekoladowa karnacja zawsze będzie modna. Z gorącej aury cieszą się również faceci, ponieważ to właśnie w tym czasie panie prezentują swoje wdzięki, wkładając kuse sukienki.
PAGE TOP