Tag : stylizacja

3 posts

Ubiór ma dla większości z nas niezwykle istotne znaczenie. Nic więc dziwnego, że nieraz dążymy ubrań atrakcyjnych i na czasie, takich, jakie wpisują się w obowiązujące trendy modowe. Dodatki oraz akcesoria do ubioru też mają dla nas ważkie znaczenie, albowiem zdołają one istotnie wpłynąć na całą stylizację.
Piękne wyroby z porcelany od lat były bardzo rekomendowane i tak jest także do dziś. Porcelana nie jest zwykłą ceramiką – zarówno w dawnych Chinach, gdzie ją odkryto, jak i potem w Europie była uznawana za artykuł luksusowy, starannie ją ozdabiano w delikatne wzory , jak również obrazy. Tak znaczny szacunek porcelana zawdzięcza unikatowemu wdziękowi, gładkiej fakturze oraz lekkości, dzięki jakiej można wykonać naczynia znacznie delikatniejsze od zwyczajniejszych rodzajów gliny. Jej obróbka wymaga także sporego sprawności. W dwudziestym pierwszym wieku Polska jest słynąca z wielu tradycyjnych, wyjątkowych wyrobów ceramicznych – szczególnie ciekawe naczynia porcelanowe są wytwarzane w Chodzieży.
Wizerunek to dzisiaj sprawa najważniejsza, wygląd oddziałuje na postrzeganie nas przez środowisko, pokazuje nasze podejście do życia, nastrój a także przeważające cechy naszego usposobienia.
PAGE TOP