Tag : styl

22 posts

Ogromne, otwarte obiekty, okna wykraczające wielkością poza typowe standardy, wysoki strop tudzież surowe wzornictwo stanowią jedynie kilka cech charakteryzujących nieszablonowe lokale mieszkalne organizowane w dawnych hangarach, nieużywanych już magazynach, czy też byłych halach fabrycznych.
Powinniśmy zdać sobie z tego sprawę, iż drzwi nie należy traktować jak kolejne materiały budowlane, bardziej jak pierwsze meble w domu. Wiele od nich zależy, choćby nasze samopoczucie w nowym mieszkaniu. A przecież ich wymiana nie jest tak łatwa i prosta jak w przypadku nieodpowiednio dobranej sofy. Jakimi kryteriami kierować się przy ich wyborze?
XXI wiek to na pewno doba konsumpcjonizmu. Ale zmienia się jego oblicze. Podążanie za modą oraz trendami przestaje mieć znaczenie.


Postaw na niestereotypowość i wykreuj swój własny styl!


Dużo istotniejsze staje się to, by wybić się w tłumie.
Sklep odzieżowy to coś, czego nie brakuje prawdopodobnie w żadnej miejscowości. Konsumenci są coraz bardziej wymagający, stąd marki stawiają na wygodne urządzenie swych marketów a także zaoferowanie konsumentom satysfakcjonujących sprawunków.


Oddziałuje to na design sklepu, wybór a także zachowanie personelu.
PAGE TOP