Tag : styl

22 posts

Odpowiednia aranżacja strefy kominkowej ułatwi komfortowe korzystanie z paleniska, a równocześnie wyeksponuje jego wyjątkowy charakter, kreując we wnętrzu klimat ciepła i przytulności. Najczęściej kominek zlokalizowany jest w środkowej części salonu, która stanowi strefę rodzinnego życia. Jednak to nie jedyny sposób na zaaranżowanie kominka.
XXI wiek to bezsprzecznie doba konsumpcjonizmu. Ale ulega zmianie jego oblicze. Pogoń za modą a także trendami traci na znaczeniu.


Postaw na oryginalność i stwórz swój własny styl!


Dużo istotniejsze staje się to, by wyróżnić się w tłumie.
Rozpoczęcie kalendarzowej wiosny już jest. I to na tyle, bo jej samej jak na razie nie widać. Meteorologiczne zapowiedzi też nie rozpieszczają w związku z tym postanowiłyśmy przyciągnąć ją barwą. Kiedy tak jak my pragniesz tęczy w swej szafie, zajrzyj co kolorowego mają w ofercie hipermarkety naokoło ciebie, po czym już teraz włóż na siebie coś przebojowego. Oto parę naszych rad.
Jak wiadomo, to właśnie poprzez wygląd zewnętrzny zazwyczaj wyrażamy swój charakter, a co za tym idzie sposób ubioru ma bardzo istotne znaczenie nie tylko w przypadku pań, ale również dla płci przeciwnej. Moda męska zyskuje coraz większą popularność, na skutek czego coraz częściej mamy okazję cieszyć oczy niezwykle eleganckimi koszulami, czy wybornymi paskami, jakie są aktualnie bardzo pożądanym dodatkiem męskiego ubioru. Należy uwzględnić najnowsze trendy, ponieważ starannie ubrani panowie prezentują się szczególnie atrakcyjnie.
PAGE TOP