Press "Enter" to skip to content

Tag: studia

studia

Należy zapisać się na kursy maturalne

Matura ma szansę stać się przepustką do wypełnienia marzeń
Przychodzi taki czas, w którym musimy się wykazać calutką naszą wiedzą, a im będzie ona większa, tym większa będzie szansa, że uda nam się zrealizować plany i dostać się na wymarzone przez nas studia. Zaliczenie matury na wysokim poziomie będzie tym ważniejsze, że to właśnie od niej zależeć będzie to na jakie studia zostaniemy zapisani, a więc też to, czy w przyszłości będziemy mogli wykonywać ten zawód o którym wciąż marzyliśmy.

Zaproszenia na większe uroczystości – jak je dzisiaj wybierać, żeby mieć gwarancję, że będą dostosowane do charakteru wydarzenia?

Zasady dobrego wychowania określają sposób zapraszania na uroczystości, w związku z tym jeżeli ktoś ma najmniejsze wątpliwości, jak postępować w podobnej sytuacji, powinien sięgnąć do podręczników savoir – vivre’u. Postępowanie zgodnie z ich wytycznymi nigdy nie wychodzi z mody. Przyjęło się, aby na ważne uroczystości zapraszać nie tylko ustnie, ale również poprzez zaproszenia papierowe. Jak w takim razie wybierać zaproszenia, aby mieć gwarancję, że będą one dopasowane do organizowanego wydarzenia?