Tag : sport

7 posts

Jesteś fit, owe spoty reklamowe można usłyszeć już wszędzie. Nie są to tylko słowa skierowane do pań ale już także do mężczyzn oraz dzieci. Spowodowane będzie to dlatego, że przeraźliwe są badania dotyczące aktywności fizycznej rodaków. Da się to spostrzec na zwrocie lat, tymczasem do nie dawna dało się spostrzec biegające dzieci na podwórkach a także boiskach. Rodziców jeżdżących na rowerach ze swoimi dziećmi. Z biegiem lat to wszystko zanikło.
W dwudziestym pierwszym wieku można zapewnić dzieciom rozmaite formy rozrywki. Przykładowo dawno nie było dostępnych tylu rozmaitych gier i zabaw – od interesujących komputerowych gier edukacyjnych i zręcznościowych aż po zabawy sportowe. Nie są jednak to zabawy dla wszystkich dzieci – ponadto gry na konsolę, chociaż często zapewniają rozrywkę, powodują nieraz zmęczenie oczu, brak ruchu i niewłaściwą postawę, dlatego też nie powinny stanowić jedynej rozrywki.
Większość z nas rozczula widok małych, bawiących się kotków. Przepadamy za tym widokiem. Z fascynacją patrzymy na ich zabawę z kłębkiem wełny. Lecz nie wszyscy jesteśmy świadomi, że niesforne figle są tak naprawdę ćwiczeniami, przygotowującymi zwierzątka do dorosłego życia. Dlatego, że to właśnie owe sprawności nabyte w trakcie zabawy będą w przyszłości decydować o przyszłości zwierzęcia i jego miejscu w stadzie.
Dziś z coraz większym polotem eksperymentujemy ze stylizacjami. Okazuje się, że coraz częściej eleganckie elementy odzieży miksujemy ze sportowymi elementami garderoby.
PAGE TOP