Tag : ściany

15 posts

Za czasów PRL-u kojarzono je głównie z tandetnymi obrazkami palm o dyskusyjnych walorach estetycznych i złej jakości.
Wprowadzając się do nowego mieszkania, przeważnie ogarnia nas amok meblowania. Przeprowadzka to wyśmienita okazja do pozbycia się zużytych mebli i wyszperania nowych. Dlatego też nie wahajmy się, pakujmy kartony i róbmy przestrzeń na nowe.
Dzisiejsze budynki i mieszkania to nie wyłącznie miejsca nowoczesne pod względem architektonicznym oraz technicznym. Coraz częściej zwraca się także uwagę na sam wystrój naszych pokoi. Oryginalne dekoracje, barwne sprzęty mogą stworzyć z mieszkania istne dzieło sztuki. To od naszej wyobraźni zależy czy będziemy mieli pomalowane na biało elewacje czy może zaciekawimy się różnymi malowidłami i dodatkami nadającymi naszym pomieszczeniom oryginalności, stylu i które sprawią, że nasze wnętrza będą jedyne w swoim rodzaju.
Remont domu czy mieszkania to spore przedsięwzięcie, które pochłania też duże środki finansowe. W głównej mierze z tego względu usiłujemy zwykle szukać pewnych pomysłów, jakie pomogą odświeżyć mieszkania i nie wydać na ten cel nader znaczących środków. Jak tego dokonać? Jakie są najbardziej popularne metody na niedrogie modyfikacje we wnętrzach?
PAGE TOP