Tag : ściany

15 posts

W „epoce” PRL-u były kojarzone przede wszystkim z kiczowatym wizerunkami palm o wątpliwych walorach dekoracyjnych i złej jakości.
Remont własnego mieszkania jest niezbędnością, jaka spotyka każdego z nas. Jest to zadanie, jakie wymaga od nas ofiarowania obiektywnie dużej ilości czasu oraz zasobów finansowych. Nasze mieszkanie na skutek długotrwałego użytkowania potrzebuje wymiany niektórych elementów, co jak najbardziej może nam sprawić wiele problemów. Dobór nowych mebli czy powierzchni podłogowej nie jest bowiem prosty.
Wprowadzając się do nowego miejsca, najczęściej ogarnia nas amok pakowania. Przeprowadzka to doskonała okazja do pozbycia się zużytych gratów i wyszperania nowych. Dlatego też nie zastanawiamy się, pakujmy kartony i róbmy miejsce na nowe.
Wraz z wiosną posiadamy większą ochotę na zmiany w mieszkaniu. Możemy nabyć modne zasłony w żywych barwach, na parapecie okiennym możemy postawić kilka rozkwitających w osłonkach tulipanów, narcyzów. Jeśli ktoś ma więcej wolnego i umiejętności może odmalować ściany względnie nałożyć tapetę.
PAGE TOP