Tag : salon

10 posts

Zwłaszcza kobiety wprost uwielbiają siedzenie w łazience. Co one robią tyle czasu w owej części domostwa? Trudno to zrozumieć, chociaż pewnie kobiety powiedzą, że to tak naprawdę nie z ich płcią jest jakiś problem, a jeśli już, to z panami. Można śmiało powiedzieć, iż nierzadko nasze łazienki na nieszczęście nie są w stanie spełnić standardów. Naturalnie gdy zachodzimy do zwykłej łazienki, i tak nie ma katastrofy, nasi krajanie umieją dbać o odpowiedni porządek, ale jakby nie patrzeć nie jest doskonale.
Razem z wiosną posiadamy większą chęć na zmiany w mieszkaniu. Możemy nabyć nowe zasłony w wyrazistych barwach, na parapecie okiennym możemy ustawić kolekcję kwitnących w osłonkach tulipanów, żonkili. Jeżeli ktoś posiada więcej czasu i umiejętności może pomalować ściany bądź nałożyć tapetę.
Uważa się, że dom tworzą ludzie, a nie znajdujące się wokół nich przedmioty. To, rzecz jasna, prawda. Czym jest nawet najwystawniejszy zamek bez naszych ukochanych? Ale zupełne nie branie pod uwagę aranżacji mieszkania jest wielkim błędem. Z pewnością wiele razy spostrzegliśmy taką zależność, gdy nie możemy się skupić w miejscu, w którym jest bałagan.
Chociaż meblowanie domu jest domeną gospodyń, to i mężczyźni dorzucają czasami swoje trzy grosze. Wybór modeli mebla bywa kwestią elegancji, a owa kwestia najczęściej uzależniona jest od wieku posiadaczy konkretnego lokum. Zresztą przy zakupie nowego krzesła trzeba sobie odpowiedzieć także na inne pytania. Po pierwsze, czy zapłaty dokonamy gotówką, przelewem czy kartą - jeżeli przybędziemy do sklepu tradycyjnego bez pugilaresu, a karta płatnicza została w szufladzie biurka, to z zakupów nici. Po drugie, czy w ogóle warto wychodzić z domu - tanie i trwałe wersalki można przecież kupić w sieci i wcale nie troszczyć się o przewóz.
PAGE TOP