Tag : salon

10 posts

Uważa się, że dom tworzą ludzie, a nie znajdujące się wokół nich przedmioty. To, rzecz jasna, prawda. Czym jest nawet najwystawniejszy zamek bez naszych ukochanych? Ale zupełne nie branie pod uwagę aranżacji mieszkania jest wielkim błędem. Z pewnością wiele razy spostrzegliśmy taką zależność, gdy nie możemy się skupić w miejscu, w którym jest bałagan.
Chociaż meblowanie domu jest domeną gospodyń, to i mężczyźni dorzucają czasami swoje trzy grosze. Wybór modeli mebla bywa kwestią elegancji, a owa kwestia najczęściej uzależniona jest od wieku posiadaczy konkretnego lokum. Zresztą przy zakupie nowego krzesła trzeba sobie odpowiedzieć także na inne pytania. Po pierwsze, czy zapłaty dokonamy gotówką, przelewem czy kartą - jeżeli przybędziemy do sklepu tradycyjnego bez pugilaresu, a karta płatnicza została w szufladzie biurka, to z zakupów nici. Po drugie, czy w ogóle warto wychodzić z domu - tanie i trwałe wersalki można przecież kupić w sieci i wcale nie troszczyć się o przewóz.
Lustro to nieodzowny element wyposażenia każdego mieszkania, tak oczywisty że większość osób po prostu nie będzie zwracać na nie swojej uwagi. Lustra można powiesić w łazienkach, przedpokojach czy salonach, spełniają tam nie tylko rolę użytkową, lecz często są istotnym elementem aranżacyjnym. Odpowiednio dobrane lustra mogą powiększyć wizualnie wnętrze danego pomieszczenia i je doświetlić, więc są bardzo chętnie stosowane w każdym mieszkaniu i domu.
Designerskie lampy to interesująca propozycja dla każdego
Aranżując dom, chcemy mieć pewność, że będziemy się w nim odpowiednio czuć, a z drugiej strony, chcemy aby wszystko przedstawiało się jak najlepiej. Przez to właśnie skrupulatnie przeglądamy katalogi, w których mamy szansę znaleźć przeróżnego rodzaju oferty na aranżację pomieszczeń.
PAGE TOP