Tag : przedpokój

4 posts

Lustro to nieodzowny element wyposażenia każdego mieszkania, tak oczywisty że większość osób po prostu nie będzie zwracać na nie swojej uwagi. Lustra można powiesić w łazienkach, przedpokojach czy salonach, spełniają tam nie tylko rolę użytkową, lecz często są istotnym elementem aranżacyjnym. Odpowiednio dobrane lustra mogą powiększyć wizualnie wnętrze danego pomieszczenia i je doświetlić, więc są bardzo chętnie stosowane w każdym mieszkaniu i domu.
Pufy stanowią świetne uzupełnienie umeblowania sypialni, pokoju dziecinnego, przedpokoju jak również salonu. Bardzo dobrze prezentują się również w eleganckich pubach i klubach. To doskonały mebel, dla tych którzy cenią wygodę, elegancję i użyteczność.
Ściany stały się blade, meble straciły urok, i tak naprawdę staje się nijako i nudnie. To co zaledwie parę lat temu było świetną aranżacją, dzisiaj będzie się wydawać nijakie i pozbawione polotu. Lecz remont w domu to ogromne nakłady finansowe, o czasie nie wspominając, więc ludzie po prostu przyzwyczają się do takiego stanu i będą długo mieszkać bez żadnych zmian.
Praktycznie w każdym domu bądź mieszkaniu po wejściu do środka stajemy się w przedpokoju. To miejsce, w jakim wieszamy kurtkę, parasol oraz ściągamy buty. Ogólnie nie jest to prawnie zapisane, jednak dobre wychowanie wymaga, by nie wchodzić do oficjalnej części mieszkania w butach.
PAGE TOP