Tag : projekt

9 posts

Kuchnia, to bez wątpienia najistotniejsze miejsce w każdym gniazdku, w którym kumuluje się życie rodzinne. Kojarzy się z ciepłem, wonią, przyjacielską aurą. Kuchnia, to miejsce czarodziejskie, w którym często prowadzone są istotne rozmowy familijne. Planując mieszkanie, rozmyślamy jak umeblować kuchnię, tradycyjnie czy nowocześnie, kolorowo lub raczej w zabarwieniach pastelowych. Nieczęsto jednakże rozmyślamy o tym, jak ją zorganizować, jak skonfigurować szafki i urządzenia, by przygotowanie pokarmów było komfortowe i pewne.
Fajnym planem do kuchni są naklejki na lodówkę

Czasem dzieje się tak, że przebywając długo w jakimś miejscu, rozpoczyna nam się powolutku nudzić jego wystrój. Dlatego poszukujemy taniego planu, który w szybki sposób dołoży do niego coś nowego, co jednocześnie będzie niepowtarzalne oraz jedyne w swoim typie.
Garderoba - ogólnie z uwagi na dosyć skromny metraż typowego mieszkania w Polsce tylko nieliczni Polacy mogą pozwolić sobie na takie pomieszczenie. Choć jeśli w rachubę wchodzą typowo jednorodzinne domy, jest sporo korzystniej. Jednak wiadomo, że absolutna większość zamieszkujących Polskę to takie osoby, które najzwyczajniej w świecie zamieszkują blokowiska. No cóż, aby być trochę bardziej uniwersalnym, napiszmy w owym tekście o tych garderobach, które tak jakby są małych rozmiarów. Bo jeśli nawet mamy garderobę, w przeważającej większości duża nie jest. No takie są typowe polskie metraże, choć to oczywistość, że bardzo często jest inaczej. No dobrze: jak zatem zabrać się za garderobę?
Umeblowanie to nierozdzielny fragment aranżacji naszego mieszkania. Pragnienie otaczania się kunsztem i praktycznością towarzyszy człowiekowi nie od dziś. Bez tego nasze mieszkania są puste i bez temperamentu. Półki wenge, czy szafki nocne, to jedne z potrzebnych mebli, które ułatwiają planować położenie naszych rzeczy. Dzięki właściwie dobranym meblom każdorazowo „wszędzie jest dobrze, ale w domu najlepiej”.
PAGE TOP