Tag : pracy

7 posts

Od roku 2016 pracodawca będzie miał nowe obowiązki przy wypełnianiu PIT-11 dla swego pracownika - ustali między innymi rezydencje podatkową konkretnej osoby.
Posiadasz dużą wyobraźnię? We własnej głowie, gdy na jakąś rzecz spoglądasz, myślisz sobie - "zaprojektowałbym to o wiele lepiej" lub po prostu działasz, próbując jakąś rzecz stworzyć na własną rękę, chociażby rysując, nie wspominając już o tym, iż próbujesz swoich własnych sił w stworzeniu własnego projektu od samych podstaw? Jeżeli tak, no to powinieneś zostać projektantem przedmiotów przemysłowych.
Własna firma to kreowanie własnej marki. Nie można skupiać się na pojedynczych działaniach w firmie, nie troszcząc się wcale o ogólny wizerunek przedsiębiorstwa. Jest to bardzo istotne, ponieważ nierzadko w ten sposób mamy szansę na bardzo dobre zlecenia, lub nawiązać kontakty, jakie przyniosą spore korzyści. W jaki sposób zatem możemy wspierać kreowanie wizerunku marki w internecie?
Obecnie opcja zatrudnienia w okresie wakacyjnym jest dla wielu osób świetną alternatywą na zarobienie pieniędzy w niedługim okresie czasu.
PAGE TOP