Tag : pracy

5 posts

Własna firma to tworzenie swojej marki. Nie można skupiać się na pojedynczych działaniach firmy, nie troszcząc się zupełnie o ogólny wizerunek marki. Jest to ogromnie istotne, bo nierzadko w ten sposób mamy szansę na bardzo intratne zlecenia, albo nawiązać kontakty, jakie przyniosą duże korzyści. W jaki sposób zatem można wspierać kreowanie wizerunku marki w internecie?
Posiadasz dużą wyobraźnię? We własnej głowie, kiedy na jakąś rzecz spoglądasz, myślisz sobie - "zaprojektowałbym to lepiej" lub po prostu działasz, próbując coś stworzyć na własną rękę, chociażby rysując, nie mówiąc już o tym, iż próbujesz swoich sił w stworzeniu swojego projektu od podstaw? Jeżeli tak, to powinieneś stać się projektantem przedmiotów przemysłowych.
Co roku przychodzi do rozliczenia się z Urzędem Skarbowym. I tak, co roku księgowi miwają ręce pełne roboty, bo mnóstwo osób nie jest w stanie samodzielnie pouzupełniać swych deklaracji podatkowych.
Od 2016 roku pracodawca będzie miał nowe zadania podczas wypełniania PIT-11 dla swojego pracownika - ustali m.in. rezydencje podatkową konkretnej jednostki.
PAGE TOP