Tag : pracy

5 posts

Od roku 2016 chlebodawca będzie mieć nowe obowiązki przy wypełnianiu PIT-11 dla swojego pracownika - ustali m.in. rezydencje skarbową danej osoby.
Powierzchnia mieszkania to nie tylko przestrzeń, którą zajmuje się po przyjściu z biura. Jest ona bezpośrednim przedłużeniem osobowości właściciela – pomagając między innymi w procesie kształtowania swojego wizerunku w stosunku do innych osób.
Własna firma to tworzenie swojej marki. Nie można skupiać się na pojedynczych działaniach firmy, nie troszcząc się zupełnie o ogólny wizerunek marki. Jest to ogromnie istotne, bo nierzadko w ten sposób mamy szansę na bardzo intratne zlecenia, albo nawiązać kontakty, jakie przyniosą duże korzyści. W jaki sposób zatem można wspierać kreowanie wizerunku marki w internecie?
Posiadasz dużą wyobraźnię? We własnej głowie, kiedy na jakąś rzecz spoglądasz, myślisz sobie - "zaprojektowałbym to lepiej" lub po prostu działasz, próbując coś stworzyć na własną rękę, chociażby rysując, nie mówiąc już o tym, iż próbujesz swoich sił w stworzeniu swojego projektu od podstaw? Jeżeli tak, to powinieneś stać się projektantem przedmiotów przemysłowych.
PAGE TOP