Tag : pieniądze

11 posts

Za czasów naszych mam i ojców wszystkie cztery kąty prezentowały się dość podobnie. W sumie nikt nie krzywił się, bo każdy miał tak samo. Poza tym w tamtych czasach najważniejsze było to, czy w mieszkaniu jest czysto a nie to czy dywan pasuje do innych przedmiotów mieszczących się w salonie, o ile salon ogółem w mieszkaniu był.
Lato do doskonały okres do sprawdzenia swojej szafy. Ciepłe kurtki oraz swetry już dawno z niej poznikały, jednak warto upewnić się, że posiadamy wszystkie niezbędne części garderoby na upalne dni. Na tego typu zakupy wcale nie jest jeszcze za późno, ponadto właśnie na początku lata zaczynają się wyprzedaże, na których możemy upolować interesujących rzeczy za niewielkie pieniądze.
Co roku setki tysięcy rodaków wyrusza za granicę naszego kraju, czy to na krótki weekend, czy może na dłuższe, kilkunastodniowe wczasy. Zagraniczne wyjazdy cieszą się rosnącą popularnością, zwłaszcza że koszty pobytu w Turcji czy Grecji niejednokrotnie są znacznie mniejsze niż na naszym wybrzeżu, a przecież ciepłe morze i słońce nad Adriatykiem czy nad Morzem Czerwonym są znacznie pewniejsze. Wybierając się na taki urlop bezwzględnie trzeba pamiętać o kąpielówkach, ręcznikach i kremie na słońce, ale poza tym też trzeba dokładnie sprawdzić regulamin wyjazdu i dowiedzieć się, czy w wykupionym pakiecie znajduje się ubezpieczenie turystyczne.
W czasach wciąż trwającego kryzysu finansowego nie łatwo zdecydować się jak najskuteczniej zabezpieczyć własną przyszłość, a także o własne pieniądze. Umieszczenie całego swojego kapitału w bankowym sejfie nie będzie dziś najbardziej opłacalną opcją. stopy procentowe nie gwarantują obecnie zbyt dużych zysków pochodzących od odsetek. Przetrzymywanie pieniędzy
tylko na koncie jest zdecydowanie marnowaniem ich potencjału, jak również
możliwości większego zarobku.
PAGE TOP