Tag : pieniądze

10 posts

Wszędobylskie promocje często stają się bardzo kuszące, ale niestety też dość często, te najdoskonalsze, trwają bardzo krótko. Dlatego też, wiele osób, które jeszcze nie dorobiły się wypłaty, ale marzą by kupić coś po bardzo dobrej cenie, zgadzają się na pożyczkę pieniędzy.
Co roku setki tysięcy rodaków wyjeżdża za granicę naszego kraju, czy to na krótki weekend, czy może na dłuższe, dwutygodniowe wakacje. Zagraniczne wyjazdy są coraz popularniejsze, zwłaszcza że koszty pobytu w Turcji czy Grecji przeważnie są znacznie niższe niż nad polskim morzem, a przecież ciepłe morze i słońce nad Adriatykiem czy w Afryce są znacznie pewniejsze. Pakując się na tego typu wyjazd koniecznie należy pamiętać o stroju kąpielowym, ręczniku i kremie do opalania, lecz poza tym także trzeba dokładnie sprawdzić regulamin wycieczki i dowiedzieć się, czy w zakupionym pakiecie znajdować się będzie ubezpieczenie turystyczne.
Jeżeli prowadzisz swoją firmę, z pewnością powinieneś sobie zdawać świetnie sprawę z faktu, że w powiedzeniu „reklama jest dźwignią handlu” nie ma ani krzty przesady. Jeżeli chcesz, aby Twój towar świetnie się sprzedawał i chcesz dotrzeć do większej liczby klientów, niewątpliwie powinieneś przede wszystkim zainwestować więcej w reklamę.
Podczas obecnego kryzysu finansowego trudno podjąć decyzję jak najskuteczniej prawidłowo zadbać o swoją przyszłość, jak również o swoje pieniądze. Umieszczenie całego swojego kapitału w bankowym sejfie nie będzie dziś najbardziej trafioną opcją. stopy procentowe nie gwarantują w dzisiejszych czasach zbyt wielkich przychodów z odsetek. Trzymanie dużych sum gotówki jedynie na koncie jest zdecydowanie marnowaniem ich potencjału, a także
możliwości większego zarobku.
PAGE TOP