Tag : perfumy

3 posts

Zawsze powtarzano nam, że pogoń za uciechami marnie się kończy – kończy się nadwagą i złym stanem zdrowia. Mimo to rezygnacja z uczty zmysłów nie leży w dzikiej naturze i bardziej szkodzi niż pomaga. Jak wyglądałoby nasze życie bez zmysłowych doznań? Potrawy byłyby mdłe i nijakie, a węch by nie istniał. Na szczęście przyjemności istnieją, a drogi nerwowe błyskawicznie przewodzą miłe wrażenia do mózgu. Jaki z tego morał? To co lubisz, rób często, jednak z umiarem.
Perfumy renomowanych firm świadczą o niebagatelnym stylu i nietuzinkowej elegancji. Wysublimowane kompozycje aromatów powinny być dostosowane do pory roku, wieku, płci, charakteru, a nawet wigoru ludzi, które je preferują. Odpowiednio wyselekcjonowane perfumy przyczyniają się do dobrego samopoczucia i uzupełnienia naszego wizerunku. W lecie zazwyczaj wybieramy delikatne, energetyzujące, rześkie zapachy z nutką woni cytrusów, trawy cytrynowej, czy cydru.
Elegancka odzież, wypielęgnowana fryzura i makijaż, to nie wszystko, aby wspaniale wyglądać. Ukoronowaniem dobrego wizerunku okazuje się przyjemny aromat perfum lub wody toaletowej. Obecnie w sprzedaży znajdziemy tak dużo różnych zapachów, iż z wyborem jednego określonego miewa się problem. Warto pamiętać o tym, że markowe pachnidła są trwalsze i pachną dłużej.
PAGE TOP