Tag : perfumy

3 posts

Elegancka garderoba, zadbana fryzura i makijaż, to nie wszystko, by pięknie wyglądać. Zwieńczeniem dobrego wizerunku okazuje się przyjemny aromat perfum albo wody toaletowej. Dziś w sprzedaży znajdziemy tak dużo różnych zapachów, iż z wyborem jednego konkretnego można mieć kłopot. Warto pamiętać o tym, że firmowe pachnidła są trwalsze i zachowują zapach dłużej.
Perfumy światowych marek świadczą o niebagatelnym stylu i nietuzinkowej elegancji. Finezyjne kombinacje aromatów powinny być dostosowane do pory roku, wieku, płci, charakteru, a nawet wigoru osób, które je preferują. Dobrze wyselekcjonowane perfumy są gwarancją wyśmienitego samopoczucia i dopełnienia naszego wyglądu zewnętrznego. W lecie zwykle wybieramy subtelne, energetyzujące, rześkie zapachy z akcentem aromatu cytrusów, trawy cytrynowej, czy cydru.
Od dziecka wpajano nam, że pogoń za uciechami żałośnie się kończy – prowadzi do otyłości, uzależnień i chorób. Jednak odmawianie sobie przyjemności nie leży w naszej naturze dlatego bardziej szkodzi niż pomaga. Jak wyglądałoby nasze życie bez zmysłowych doznań? Jedzenie nie miałoby smaku, a węch by nie istniał. Na szczęście to tylko przypuszczenia, bo drogi nerwowe błyskawicznie przewodzą miłe wrażenia do mózgu. Jaki z tego morał? To co lubisz, rób często, jednak z umiarem.
PAGE TOP