Tag : oświetlenie

16 posts

Dobór właściwego oświetlenia do mieszkania to jedna z najważniejszych kwestii. Powinniśmy o tym pamiętać już na etapie projektu. Światło powinno spełniać funkcje praktyczne, ale również dekoracyjne. Może sprawić, iż nasz dom staje się oryginalny. Żeby jednak do tego doszło, należy odpowiednio zaplanować oświetlenie wszystkich pomieszczeń, a także ogrodu.
Święta to szczególny czas. O tym bardzo dobrze wiedzą zarówno dzieci, jak i dorośli. A święta bożonarodzeniowe bywają zawsze kojarzone z prezentami, ale nie tylko one bywają wizytówką tego niezwykłego okresu. Domowy sernik wydaje się pachnieć piękniej niż zwykle, a i pielęgnowanie tradycyjnych obrzędów przychodzi o dużo łatwiej.
Teraz bardzo modne jest aranżowanie domu w jednym stylu, tak aby wszystko do siebie pasowało oraz by było widać, iż mieszkańcy posiadali na nie jakiś pomysł, iż to nie jest zbitek zlepek różnych propozycji, a dokładnie przemyślana aranżacja.
Lampki mają już nie tylko cel funkcjonalny. Przykuwają spojrzenia swoim wyszukanym designer i są elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Jak wybrać odpowiedni fason do naszego pokoju?
PAGE TOP