Tag : oświetlenie

18 posts

Święta to wyjątkowy czas. O tym świetnie wiedzą zarówno pierwszoklasiści, jak i osoby pełnoletnie. A święta bożonarodzeniowe są zawsze kojarzone z upominkami, lecz nie tylko one bywają wizytówką tego cudownego okresu. Domowy sernik wydaje się pachnieć piękniej niż zazwyczaj, a i kultywowanie dawnych obrzędów przychodzi z łatwością.
Aranżacja pokoju dziecięcego musi pobudzać fantazję potomka, a równocześnie go nie przytłoczyć. Pokoje dla dzieciaczków to bardzo wdzięczny temat. W naszych mieszkaniach aranżujemy pokoje dziecięce nagminniej niż inne pomieszczenia. Dzieciaki bowiem szybko rosną, a wnętrza wymagają ponownie dostosowania do rozwoju oraz zainteresowań pociech.
Choć kalendarzowe lato trwa w najlepsze, chłodne noce coraz częściej potrafią nam wspomnieć o upływającym czasie. To, że z końcem lipca coraz mniej jest gorących nocy z temperaturą sięgającą 20 st. C zauważyli już nasi przodkowie, którzy powołali znane nam przysłowie „od świętej Anki zimne wieczory i poranki”.
Niezaprzeczalnie aranżacja wnętrz przynależy do jednych z ciekawszych zajęć, które stanowią znakomitą formę zarobku dla wielu osób. Zawodowi architekci wnętrz są ciągle na topie i na bieżąco spływają do nich coraz to ciekawsze zlecenia na temat zaprojektowania całej przestrzeni mieszkaniowej, lub konkretnych, kłopotliwych pomieszczeń.
PAGE TOP