Tag : obuwie

25 posts

Dziś coraz odważniej eksperymentujemy ze stylizacjami. Okazuje się, że coraz częściej eleganckie komponenty stroju łączymy ze sportowymi elementami garderoby.
Buty są kluczowym detalem naszego stroju i niewątpliwie są przedłużeniem własnej sylwetki, ubieramy je w zasadzie codziennie. Różne warianty obuwia osiągalne na rynku polskim to również szeroki dobór w fasonie, kolorze czy też stylu, a także profilu mody. Buty mamy na każdą porę roku, także tu wybór jest szeroki.
Sezon letni zbliża się szybkimi krokami. Pogoda na dworze zachęca już częściej do tego aby z cieplejszych, zimowych butów wskoczyć w lżejsze oraz bardziej stylowe obuwie. Wybieranie letnich butów jednak dla części pań to wielka męczarnia. Wybór jest bardzo duży, a do tego nie zawsze jesteśmy w stanie nadążyć za obecnymi trendami. Które buty dobrze jest posiadać w swojej szafie? Jakie na pewno się przydadzą?
Gdy jesień przemija, niemało z nas zaczyna zastanawiać się nad odnowieniem zimowej garderoby. Jesień nierzadko potrafi być dość ciepła, jednakże zima zdoła nas zaskoczyć znacznymi mrozami oraz niemiłym chłodem. Nieodzowną rzeczą, która musi znaleźć się w naszej garderobie jest naturalnie ciepła kurtka. Sporą popularnością cieszy się obecnie tak zwana parka zimowa - luźna, szykowna kurtka, która nierzadko ma grubą, ciepłą i puchową podszewkę (czasami odpinaną, dzięki czemu parkę wolno nosić też w cieplejsze, jesienne dni). W sklepach odzieżowych znajdziemy zarówno parki damskie, jak również męskie.
PAGE TOP