Tag : obuwie

20 posts

Dziś z coraz większą odwagą eksperymentujemy ze stylizacjami. Okazuje się, że coraz częściej eleganckie komponenty odzieży łączymy ze sportowymi elementami garderoby.
Z momentem odejścia zimy z radością zrzucamy z nóg ciężkie kozaki i botki, nasze stopy pragną pooddychać oraz poczuć swobodę w lżejszych butach. Kiedy tylko nadejdą słoneczne oraz nieco cieplejsze dni, z radością zakładamy lekkie półbuty, szpilki i inne wiosenne buty. To także idealny moment, by udać się na zakupy i odświeżyć półkę z obuwiem, kupując modne modele.
Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. To już "ostatni dzwonek", aby skompletować przybory jak też sprzęt konieczny dziecku w szkole. Zeszyty, podręczniki i dobrze wyekwipowany piórnik są najważniejsze, jednak warto też pomyśleć o kupnie elektronicznego sprzętu dla dziecka.
Buty są dla kobiet manifestem – zarówno własnej osobowości jak i stylu. Najbardziej kobiece – szpilki, zawsze będą w kobiecej szafie. Nosimy je zarówno do dopasowanych sukienek, jak i szortów. Na drugim biegunie lokują się buty na płaskiej podeszwie. Balerinki, tenisówki, stworzone dla kobiet aktywnych, o dziewczęcym uroku. Obowiązujący trend w nadchodzącym sezonie? Trampki i tenisówki noszone do dziennych sukienek oraz ponadczasowych trenczy. Warto zaopatrzyć się w klasyki, np. tenisówki Vans damskie, dostępne w wielu ciekawych wzorach i kolorach.
PAGE TOP