Tag : mieszkanie

32 posts

O tym, jak kosztownym i angażującym przedsięwzięciem jest remont, nie należy uświadamiać prawdopodobnie nikogo. Znalezienie firmy remontowej, nabycie niezbędnych materiałów, obmyślenie planu działań, zakup dodatków, sprzątanie… - zadań do wykonania jest naprawdę dużo. Zazwyczaj dużą przeszkodę stanowią środki finansowe. Czy istnieje szansa odświeżenia wnętrza za nieduże pieniądze?
Za czasów PRL-u kojarzono je głównie z tandetnymi obrazkami palm o dyskusyjnych walorach estetycznych i złej jakości.
Krajobraz Nowego Jorku w salonie, martwa natura w kuchni, a może soczyście zielona dżungla w sypialni? Dzisiaj możesz uzyskać we wnętrzach własnego mieszkania dokładnie taki nastrój, jaki Ci się marzy. Wszystko to dzięki prostym w montażu i nie kłopotliwym w użytkowaniu fototapetom.Gdy projektujemy dom, pragniemy otrzymać efekt harmonijny wizualnie, zgodny z aktualnymi trendami i oryginalny.
Remont – słowo to kojarzy się jednym z dużą frajdą zmian, głową pełną pomysłów i nowych projektów podczas gdy reszcie z bieganiem po centrach budowlanych, bolącą głową od ogromu materiałów oraz wolno postępującymi robotami. Każdy przeżywa go inaczej.
PAGE TOP