Tag : Mężczyźni

5 posts

Aktualnie coraz więcej mężczyzn dba o swój wygląd. Jest to powodem do uciechy wszystkich pań, nie tylko mężatek i partnerek, ponieważ jeszcze niedawno faceci zupełnie nie kłopotali się tym jak się prezentują, ani co na siebie nakładają. Na szczęście każdego dnia wszystko się zmienia i idzie w bardzo dobrym kierunku. Klienci zaczynają nabywać specjalne kosmetyki, jakie nawilżają ich skórę oraz minimalizują pieczenie po goleniu.
Nie jest tajemnicą, że buty są uzależnieniem płci pięknej, równolegle z torebkami i biżuterią. Niektóre wręcz można nazwać „butoholiczkami”. Kiedy zapytamy kobietę jaki rodzaj butów jest im potrzebny jak tlen będą wymieniać różne fasony : baleriny na uczelnie, śniegowce na zimę, japonki na wakacje, kalosze na deszcz a dodatkowo jeszcze buty na szpilce, bo są idealne na randkę z ukochanym.
Niektórzy panowie lubią elegancję, więc będą wybierali zegarki na skórzanym pasku, albo takie na bransolecie. Mimo wszystko jeżeli uwielbiamy sportowy wygląd, a do tego pragniemy jeszcze mieć zegarek, który wspaniale będzie się przedstawiał podczas jazdy na rowerze oraz będzie sprawiał poczucie, iż on naprawdę jest na miejscu, to z pewnością będziemy w stanie zakupić taki model, jeśli jedynie trochę się rozejrzymy i odwiedzimy sklepy, oferujące nam takowe sportowe cuda.
Powiada się, że to kobiety mają obsesję na punkcie przekształcającej się co sezon mody, natomiast faceci przeważnie nie przykładają zbytnio uwagi do swojego oblicza. Okazuje się jednak, że moda męska również jest obostrzona przez pewne reguły, które składają się na elegancki wygląd mężczyzny. Jednak w tym przypadku należy wspomnieć, że reguły te są niezmienne od lat.
PAGE TOP