Tag : meble

41 posts

Aranżacja małej kuchni to wielki kłopot, jednak z dużą bywa jeszcze większy. Pewna projektantka wnętrz została poproszona o pomoc. Właściciel urządził duży apartament i pojawił się problem z równie ogromną kuchnią otwartą na salon. W stumetrowym wnętrzu całą ścianę przeznaczono na zabudowę, sprytnie "maskującą” lodówkę, i sprzęty AGD, zaś przed nimi ustawiono wyspę. Obok musiał się jeszcze zmieścić spory stół, bo gospodarze co pewien czas organizują przyjęcia. Na sofę i fotele prawie nie starczyło miejsca. Okazało się, iż wyspa "z przyległościami" zajmowała aż piętnaście metrów. Stanowiła ogromnych rozmiarów pomnik na środku placu. Czy na takim efekcie i nam zależy?
Aranżacja niedużych pomieszczeń zdoła być skomplikowana, albowiem nierzadko nie możemy wykorzystać takich efektów i motywów aranżacyjnych, jakie byśmy chcieli. W małych wnętrzach nie zdołamy zezwolić sobie na sporą ilość mebli albo dodatków, bo pomieszczenie będzie wyglądać na jeszcze mniejsze oraz stanie się zagracone. Również nie wszystkie kolory ścian będą pasować do niewielkich wnętrz. Urządzając nieduże wnętrze, pożądane byłoby je nieco rozjaśnić i optycznie powiększyć.
Artykuł odnośnie urządzania swojej sypialni. Jeżeli kogoś akurat interesuje to, aby np. wymienić meble, lecz także dywanik albo oświetlenie, z całą pewnością będzie w stanie całkiem sporo się z owego tekstu dowiedzieć. To w ogóle ciekawe, że chociaż mamy dzisiaj tak wiele różnego rodzaju poradników, interesująco przygotowanych, to jednakowoż tak czy siak nierzadko niejako nasze sypialnie nie charakteryzują się za bardzo pięknym wyglądem.
Kuchnia, to bez wątpienia najistotniejsze miejsce w każdym gniazdku, w którym kumuluje się życie rodzinne. Kojarzy się z ciepłem, wonią, przyjacielską aurą. Kuchnia, to miejsce czarodziejskie, w którym często prowadzone są istotne rozmowy familijne. Planując mieszkanie, rozmyślamy jak umeblować kuchnię, tradycyjnie czy nowocześnie, kolorowo lub raczej w zabarwieniach pastelowych. Nieczęsto jednakże rozmyślamy o tym, jak ją zorganizować, jak skonfigurować szafki i urządzenia, by przygotowanie pokarmów było komfortowe i pewne.
PAGE TOP