Tag : lustro

4 posts

Obecne sklepy oświetleniowe proponują własnym klientom wiele rodzajów oświetlenia. Jedno z nich to plafony. Czy to właściwe rozwiązanie i jakie wiążą się z nim walory? Czytaj dalej, by przekonać się czy właśnie taki typ oświetlenia może być w twoim domu.
Zacznijmy od tego, co to jest plafon. Jest to lampa montowana na suficie, a dlatego iż jest właściwie „przyklejona” do niego, nie zajmuje dużo miejsca.
Aranżowanie mieszkania to prawdziwy wyczyn. Jednak zawsze jakoś udaje nam się nad wszystkim zapanować. Choć wiadomo, że bywają takie momenty, gdy wydaje się, że jest rzeczywiście trudno. Zresztą nawet, kiedy uważamy, ze wszystko już zostało urządzone, to potem wychodzi na to, że jednak coś jeszcze warto byłoby pozmieniać. A kiedy chodzi o akcesoria do garderoby, to można naprawdę mieć kłopot. Mnóstwo jest zależne od tego, czy garderobą nazwiemy szafę, czy może posiadamy osobne pomieszczenie na nasze ciuchy.
Chyba każda kobieta na pewno doskonale wie, jak bardzo istotne jest odpowiednie lustro w domu. Jeśli jesteś facetem, zwykle nie przywiązujesz większej wagi do tego, czy w Twoim domu znajduje się odpowiedniej wielkości lustro – zazwyczaj mężczyznom wystarcza całkowicie nieduże lustro w łazience, w którym mogą się przeglądać przed wyjściem z domu. Tymczasem dziewczyny zwykle potrzebują ogromnego lustra, w którym mogą zobaczyć całą swoją sylwetkę.
Kiedy kupujemy meble do łazienki często stawiamy na klasyczną biel. Jednak, jeśli chcemy by nasza łazienka czymś się wyróżniała, powinnyśmy kupić szafki w innym kolorze. Ostatnio możemy postawić na czarne meble do łazienki. To bardzo dobre rozwiązanie szczególnie do dużych łazienek jak też do tych, które są dość skromne. Jeżeli nasza łazienka jest pełna kolorów na płytkach meble w kolorze czerni raczej się nie sprawdzą, ale, gdy posiadamy jednokolorowe kafle lub przejścia kolorów, to można pomyśleć o czarnych meblach.
PAGE TOP