Tag : lustro

5 posts

Aranżowanie mieszkania to prawdziwy wyczyn. Ale zawsze jakoś dajemy radę nad wszystkim zapanować. Chociaż wiemy, że bywają takie momenty, gdy zdaje się, że jest naprawdę ciężko. Zresztą nawet, gdy uważamy, ze wszystko już zostało zaaranżowane, to później okazuje się, że jednak coś jeszcze dobrze byłoby pozmieniać. A kiedy chodzi o akcesoria do garderoby, to można rzeczywiście mieć kłopot. Mnóstwo jest zależne od tego, czy garderobą nazwiemy szafę, czy może posiadamy osobne pomieszczenie na nasze ciuchy.
Dzisiejsze sklepy oświetleniowe proponują własnym klientom wiele rodzajów oświetlenia. Jedno z nich to plafony. Czy to odpowiednie rozwiązanie i jakie powiązane są z nim przymioty? Czytaj dalej, aby zorientować się czy właśnie taki rodzaj oświetlenia może znaleźć się w twoim domu.
Rozpocznijmy od tego, czym jest plafon. Jest to lampa umieszczana na suficie, a dlatego iż jest tak naprawdę „przyklejona” do niego, nie zajmuje wiele miejsca.
Lustro to nieodzowny element wyposażenia każdego mieszkania, tak oczywisty że większość osób po prostu nie będzie zwracać na nie swojej uwagi. Lustra można powiesić w łazienkach, przedpokojach czy salonach, spełniają tam nie tylko rolę użytkową, lecz często są istotnym elementem aranżacyjnym. Odpowiednio dobrane lustra mogą powiększyć wizualnie wnętrze danego pomieszczenia i je doświetlić, więc są bardzo chętnie stosowane w każdym mieszkaniu i domu.
Gdy kupujemy meble do łazienki często stawiamy na klasyczną biel. Ale, jeśli chcemy by nasza łazienka była ciekawa, dobrze kupić szafki w innym kolorze. Ostatnio możemy postawić na czarne meble do łazienki. To bardzo dobre rozwiązanie szczególnie do dużych łazienek jak też do tych, które są bardzo skromne. Jeżeli nasza łazienka jest pełna barw na płytkach meble w kolorze czerni raczej się nie sprawdzą, ale, kiedy posiadamy jednokolorowe kafle lub przejścia kolorów, to można rozważyć zakup czarnych mebli.
PAGE TOP