Tag : łazienka

12 posts

Umeblowanie małego mieszkania to czasami ogromne wyzwanie, zwłaszcza jeżeli chce się to wykonać rzeczywiście funkcjonalnie i wygodnie. Niestety w Polsce kłopot z miejscem do mieszkania ma bardzo dużo rodzin. Mieszkania są drogie w porównaniu z zarobkami, szczególnie w dużych miejscowościach, więc wiele osób pragnąc mieć swoje własne lokum podejmuje decyzję o zakupie mniejszego, niż jest im potrzebne.
Kuchnia, to bez wątpienia ważniejsze miejsce w każdym gniazdku, w jakim gromadzi się życie familijne. Łączy się z ciepłem, wonią, życzliwą aurą. Kuchnia, to miejsce czarodziejskie, w jakim często prowadzone są ważne rozmowy familijne. Projektując gniazdko, zastanawiamy się w jaki sposób zaaranżować kuchnię, zwyczajowo czy nowocześnie, kolorowo czy raczej w odcieniach pastelowych. Rzadko jednakże myślimy o tym, jak ją urządzić, jak ustawić szafki i urządzenia, aby przyrządzanie posiłków było wygodne i pewne.
Powiem z góry, poniższy tekst został stworzony przez mężczyznę i dla mężczyzny. Dla pań okaże się pewnie zbyt banalny, dla designera domów wręcz prymitywny. Ja jednakże chcę przybliżyć panu, na którego barkach leży dekorowanie mieszkania na własną rękę, niełatwy temat, jakim niewątpliwie jest wystrój wnętrz.
Lustro to nieodzowny element wyposażenia każdego mieszkania, tak oczywisty że większość osób po prostu nie będzie zwracać na nie swojej uwagi. Lustra można powiesić w łazienkach, przedpokojach czy salonach, spełniają tam nie tylko rolę użytkową, lecz często są istotnym elementem aranżacyjnym. Odpowiednio dobrane lustra mogą powiększyć wizualnie wnętrze danego pomieszczenia i je doświetlić, więc są bardzo chętnie stosowane w każdym mieszkaniu i domu.
PAGE TOP