Tag : kosmetyki

7 posts

Przed przyjściem dziecka na świat, bezsprzecznie wskazane jest utworzyć wyprawkę dla niemowlaka. Noworodek zapewne będzie potrzebować wielu ważnych rzeczy tuż po narodzinach, wskutek tego należałoby zorientować się, co będzie potrzebne.
Zawsze powtarzano nam, że pogoń za uciechami marnie się kończy – kończy się nadwagą i złym stanem zdrowia. Mimo to rezygnacja z uczty zmysłów nie leży w dzikiej naturze i bardziej szkodzi niż pomaga. Jak wyglądałoby nasze życie bez zmysłowych doznań? Potrawy byłyby mdłe i nijakie, a węch by nie istniał. Na szczęście przyjemności istnieją, a drogi nerwowe błyskawicznie przewodzą miłe wrażenia do mózgu. Jaki z tego morał? To co lubisz, rób często, jednak z umiarem.
W obecnych czasach zdecydowanie więcej panów dba o swoją aparycję. Jest to powód do uciechy wszelkich damy, nie tylko mężatek i partnerek, albowiem jeszcze niedawno faceci ani trochę nie przejmowali się tym jak się prezentują, ani co na siebie nakładają. Na szczęście każdego dnia wszystko się zmienia i idzie w bardzo dobrym kierunku. Panowie zaczynają zdobywać specjalistyczne kosmetyki, które nawilżają ich skórę oraz koją pieczenie po goleniu.
Pierwszy zarost jest niezwykłym przeżyciem dla każdego chłopca. To rodzaj inicjacji. Młodzieniec staje się mężczyzną. Jednak często dzieje się tak, że po krótkim czasie okazuje się, że golenie, może przysparzać sporo kłopotów. Odkryj, jak im zaradzić.
PAGE TOP