Tag : kolory

11 posts

Powiem z góry, poniższy tekst został stworzony przez mężczyznę i dla mężczyzny. Dla pań okaże się pewnie zbyt banalny, dla designera domów wręcz prymitywny. Ja jednakże chcę przybliżyć panu, na którego barkach leży dekorowanie mieszkania na własną rękę, niełatwy temat, jakim niewątpliwie jest wystrój wnętrz.
Kawalerka to trudne pomieszczenie do urządzania. Powodem jest przede wszystkim nieduży metraż. Małe przestrzenie za każdym razem są trudniejsze. Po pierwsze osoba aranżująca pomieszczenie powinien zadbać o odpowiednią funkcjonalność, a z drugiej postarać się o względy wizualne. Kiedy jest mało przestrzeni niełatwo zmieścić ciekawe dekoracje czy dobrze komponujące się meble, które nie pozbawią kawalerki funkcjonalności.
Istnieje wiele możliwości wizualnego poszerzenia mieszkania. Rozpoczynając projektowanie niewielkiej przestrzeni potrzebujemy sfokusować się na oświetlenie, barwy a także dodatki. Od czego musimy więc zacząć?
Obecnie przy cieplejszej porze roku nie nakłada się na stopę ocieplanych butów. Wyszukujemy w swojej szafie czegoś przewiewnego , żeby stopa posiadała jak najwięcej kontaktu ze świeżym powietrzem jak również promieniami słonecznymi. Czy baleriny stają się jednak dobrą opcją do chodzenia?
PAGE TOP