Tag : kolory

11 posts

W dzisiejszych czasach przy gorącej porze roku nie nakłada się na nogę ciepłych butów. Szukamy w swojej szafie czegoś przewiewnego , ażeby stopa miała jak najwięcej kontaktu z powietrzem i słońcem. Czy baleriny stają się jednak dobrą propozycją do chodzenia?
Wizerunek to obecnie sprawa najważniejsza, wygląd oddziaływa na postrzeganie nas przez otoczenie, manifestuje nasze podejście do życia, nastrój oraz dominujące cechy naszego charakteru.
Klocki to bodaj jedna z najbardziej wziętych zabawek, zaraz po pluszowym misiu. Zarówno w przypadku pluszaka jak i w przypadku klocków, nie ma znaczenia płeć dziecka, w podobny sposób kapitalnie bawić się nimi będą chłopaczki jak i dziewczęta. Ci pierwsi przy pomocy prostokątnych brył budować będą ciężarówki i płatowce czy też koszary dla ołowianych żołnierzyków. Z kolei dziewczynki mogą konstruować mieszkanka dla laleczek, aczkolwiek na pewno nie jest to zasadą. Zdarzają się bowiem dziewczęcia, bawiące się samochodzikami, zatem konstruują garaże i podobne budowle.
Urządzając kuchnię, staje się przed poważnym dylematem powiązanym z wyszukaniem odpowiedniego pokrycia ścian. W sytuacji, gdy znużyły nas już farby i płytki ceramiczne, powinno się uwzględnić w planach ładne fototapety. Rozwiązanie to ponownie staje się bardzo modne i bardzo często jest stosowane w nowoczesnych kuchniach.
PAGE TOP