Tag : kolory

11 posts

Klocki to bodaj jedna z najbardziej wziętych zabawek, zaraz po pluszowym misiu. Zarówno w przypadku pluszaka jak i w przypadku klocków, nie ma znaczenia płeć dziecka, w podobny sposób kapitalnie bawić się nimi będą chłopaczki jak i dziewczęta. Ci pierwsi przy pomocy prostokątnych brył budować będą ciężarówki i płatowce czy też koszary dla ołowianych żołnierzyków. Z kolei dziewczynki mogą konstruować mieszkanka dla laleczek, aczkolwiek na pewno nie jest to zasadą. Zdarzają się bowiem dziewczęcia, bawiące się samochodzikami, zatem konstruują garaże i podobne budowle.
Urządzając kuchnię, staje się przed poważnym dylematem powiązanym z wyszukaniem odpowiedniego pokrycia ścian. W sytuacji, gdy znużyły nas już farby i płytki ceramiczne, powinno się uwzględnić w planach ładne fototapety. Rozwiązanie to ponownie staje się bardzo modne i bardzo często jest stosowane w nowoczesnych kuchniach.
Mieszkanie w kawalerce to trudne pomieszczenie do urządzania. Przyczyną jest przede wszystkim nieduży rozmiar. Nieduże wnętrza zawsze są trudniejsze. Po pierwsze architekt aranżujący wnętrze musi zadbać o dużą funkcjonalność, a jednocześnie zadbać o walory wizualne. Kiedy jest mało miejsca trudno pomieścić interesujące dekoracje czy dobrze komponujące się meble, które jednocześnie nie zmniejszą funkcjonalności mieszkania.
Podkreślam niezwłocznie, poniższy tekst został nakreślony przez mężczyznę i dla mężczyzny. W oczach kobiet okaże się pewnie przesadnie uproszczony, dla specjalistę od domów nawet prymitywny. Ja mimo to chcę ułatwić mężczyźnie, na którego barkach leży wykończenie domu na własną rękę, ciężki temat, jakim niewątpliwie jest wystrój wnętrz.
PAGE TOP