Tag : kolory

10 posts

Kawalerka to trudne pomieszczenie do zaaranżowania. Powodem jest przede wszystkim nieduży metraż. Małe wnętrza zawsze są trudniejsze. Z jednej strony osoba aranżująca wnętrze musi postawić na odpowiednią funkcjonalność, a jednocześnie postarać się o względy estetyczne. Kiedy jest mało przestrzeni trudno zmieścić interesujące ozdoby czy odpowiednio komponujące się szafki i stoły, które jednocześnie nie pozbawią kawalerki funkcjonalności.
Zaznaczam od razu, ten tekst został stworzony przez faceta i dla faceta. W oczach pań okaże się pewnie przesadnie uproszczony, dla designera domów nawet prymitywny. Ja jednakże pragnę ułatwić facetowi, którego zadaniem jest dekorowanie mieszkania na własną rękę, trudny temat, jakim niewątpliwie jest wystrój wnętrz.
Klocki to bodajże jedna z najbardziej znanych zabawek, zaraz po pluszowym niedźwiadku. Zarówno w przypadku pluszaków jak i w przypadku klocków, nie ma znaczenia czy bawi się nimi chłopiec czy dziewczynka, równie kapitalnie radować się nimi będą chłopaczki jak i dziewczęta. Pierwsi korzystając z prostokątnych brył budować będą autka i płatowce lub też koszary dla plastykowych żołnierzyków. Natomiast panienki mogą zbudować mieszkania dla laleczek, choć na pewno nie jest to zasadą. Zdarzają się również dziewczynki, które bawią się samochodzikami, zatem stawiają tory wyścigowe i tym podobne budynki.
Znamy mnóstwo możliwości optycznego poszerzenia mieszkania. Zaczynając aranżację małej przestrzeni musimy zwrócić uwagę na oświetlenie, kolory a także elementy dodatkowe. Od czego powinniśmy więc zacząć?
PAGE TOP