Tag : kolory

9 posts

Mieszkanie w kawalerce to niełatwe wnętrze do urządzania. Przyczyną jest przede wszystkim niewielki metraż. Małe wnętrza zawsze stanowią wyzwanie. Z jednej strony architekt aranżujący wnętrze musi postawić na dużą użyteczność, a jednocześnie postarać się o względy estetyczne. Gdy jest mało przestrzeni trudno pomieścić interesujące ozdoby czy odpowiednio dopasowane szafki i stoły, które jednocześnie nie pozbawią kawalerki funkcjonalności.
Damska moda to temat na długie opowieści. Jak moda bowiem, to od razu jest kojarzona z wielką szafą młodej dziewczyny, ale także dojrzałej kobiety. Przychodzi jednakowoż taka chwila, że trzeba zajrzeć do szafy, aby się przekonać, czy wszystkie ubrania są faktycznie niezbędne? A jeśli tak, to które faktycznie zawsze powinny znaleźć się w szafie? Na pewno biała bluzka, gdyż pasuje do wszystkiego i przydaje się w każdej okoliczności. Można w niej udać się do miasta, na plotki z koleżanką czy rodzinną uroczystość.
Powiem z góry, poniższy artykuł został nakreślony przez faceta i dla faceta. Dla pań będzie przesadnie uproszczony, dla specjalistę od domów nawet prymitywny. Ja jednakże pragnę ułatwić mężczyźnie, na którego barkach leży dekorowanie mieszkania własnoręcznie, niełatwy temat, jakim niewątpliwie jest wystrój wnętrz.
Lubimy odwiedzać przyjaciół choćby dlatego, że możemy podejrzeć, w jaki sposób urządzili własny dom. Częstokrotnie zachwycamy się kolorystyką ścian, nowymi meblami w kuchni, jak również – fototapetami, które są coraz bardziej popularne. Z tego względu fototapety do salonu to rewelacyjne rozwiązanie, jeżeli masz ku temu wątpliwości – poznaj ich najistotniejsze walory.
PAGE TOP