Tag : kolory

11 posts

Istnieje wiele możliwości wizualnego poszerzenia mieszkania. Rozpoczynając projektowanie niewielkiej przestrzeni potrzebujemy sfokusować się na oświetlenie, barwy a także dodatki. Od czego musimy więc zacząć?
Obecnie przy cieplejszej porze roku nie nakłada się na stopę ocieplanych butów. Wyszukujemy w swojej szafie czegoś przewiewnego , żeby stopa posiadała jak najwięcej kontaktu ze świeżym powietrzem jak również promieniami słonecznymi. Czy baleriny stają się jednak dobrą opcją do chodzenia?
Urządzając pomieszczenia kuchenne, staje się przed ogromnym dylematem powiązanym z wyszukaniem odpowiedniego pokrycia ścian. W sytuacji, kiedy znudziły nam się już farby i płytki ceramiczne, warto uwzględnić w planach gustowne fototapety. Rozwiązanie to znowu robi się bardzo popularne i bardzo często gości w eleganckich kuchniach.
Kawalerka to trudne wnętrze do zaaranżowania. Powodem jest głównie nieduży metraż. Nieduże przestrzenie zawsze stanowią wyzwanie. Po pierwsze architekt aranżujący wnętrze powinien zadbać o dużą funkcjonalność, a z drugiej postarać się o walory wizualne. Gdy jest mało przestrzeni trudno zmieścić interesujące ozdoby czy odpowiednio dopasowane szafki i stoły, które jednocześnie nie pozbawią kawalerki funkcjonalności.
PAGE TOP