Tag : kolczyki

4 posts

XXI wiek to bezsprzecznie doba konsumpcjonizmu. Ale zmienia się jego oblicze. Podążanie za modą oraz trendami traci na znaczeniu.


Postaw na oryginalność i wykreuj swój własny styl!


Dużo ważniejsze staje się to, by wyróżnić się w tłumie.
Wśród rozmaitych metali złoto wyróżnia się wyjątkową trwałością. Jest uważane, zaraz po platynie, za metal niezwykle szlachetny. Jego właściwości plastyczne odkryte zostały już w czasach starożytnych, wówczas także z tego szlachetnego kruszcu zaczęto tworzyć pierwszą biżuterię. Dzisiaj zrobiona ze złota biżuteria jest również noszona naprawdę chętnie.
Nie ulega kwestii, iż biżuteria damska winna po prostu odpowiadać preferencjom danej kobiety, a więc jej urodzie, stylowi lub charakterowi. O ile mężczyzna jest w stanie perfekcyjnie określić te 3 komponenty, nie powinien mieć zanadto wielu problemów z doborem stosownej biżuterii dla swojej kobiety.
Nawet tradycyjny strój ma swych odbiorców wśród turystów. Turystki bardzo chętnie wybierają chusty i spódnice, a niekiedy kierpce czyli obuwie na obcasie. Panowie najczęściej kupują koszule. Pamiątka z gór to już nie tylko ciupaga i fotografia z białym niedźwiedziem. Coraz częściej odwiedzający kupują odzież stylizowaną na góralskie stroje.
PAGE TOP