Tag : klocki

7 posts

Kto z nas w dzieciństwie nie marzył o klockach lego. Nie wszyscy je mieliśmy, ale zawsze znalazł się kolega, który je miał. Dzięki temu rodzice mieli spokój z dzieciakami na dość długi czas. Każde dziecko było zaaferowane tym, co może powstać z połączenia klocków i tym jak można się bawić, gdy już klocki będą poukładane. W dzisiejszych czasach dostęp do klocków jest o wiele łatwiejszy ale, co najważniejsze producent nie spoczął na laurach i ciągle tworzy kolejne serie tych świetnych klocków, które wciągną w swój świat każdego.
Jak pomyślimy klocki lego, zobaczymy wielką historię sukcesu. Brand, który w swojej historii zdobywał jedynie sukcesy, nie było zaś szans na upadki. Tak właściwie jest od zawsze, marka Lego radziła sobie świetnie, pozyskując rzesze wielbicieli na całym świecie. Nieujawnione są jednak niektóre informacje z historii tej firmy. Otóż, w tamtym czasie tworzyły się firmy, które chciały sfałszować tego typu klocki, ponadto, była firma, która wypuszczała na rynek bardzo podobne klocki. W jaki sposób to się skończyło, jak zareagowała firma Lego?
Klocki zapewne większości ludzi kojarzą się z błogim czasem dzieciństwa: fantastyczne czasy, prawda? Zatem kiedy już jesteśmy dorosłymi osobami, powinniśmy kreować świat dzieci tak, aby po latach wspaniale wspominały swoje dzieciństwo.
Większość z nas rozczula widok małych, bawiących się kotków. Przepadamy za tym widokiem. Z fascynacją patrzymy na ich zabawę z kłębkiem wełny. Lecz nie wszyscy jesteśmy świadomi, że niesforne figle są tak naprawdę ćwiczeniami, przygotowującymi zwierzątka do dorosłego życia. Dlatego, że to właśnie owe sprawności nabyte w trakcie zabawy będą w przyszłości decydować o przyszłości zwierzęcia i jego miejscu w stadzie.
PAGE TOP