Tag : klocki

7 posts

Jak pomyślimy klocki lego, zobaczymy wielką historię sukcesu. Brand, który w swojej historii zdobywał jedynie sukcesy, nie było zaś szans na upadki. Tak właściwie jest od zawsze, marka Lego radziła sobie świetnie, pozyskując rzesze wielbicieli na całym świecie. Nieujawnione są jednak niektóre informacje z historii tej firmy. Otóż, w tamtym czasie tworzyły się firmy, które chciały sfałszować tego typu klocki, ponadto, była firma, która wypuszczała na rynek bardzo podobne klocki. W jaki sposób to się skończyło, jak zareagowała firma Lego?
Klocki zapewne większości ludzi kojarzą się z błogim czasem dzieciństwa: fantastyczne czasy, prawda? Zatem kiedy już jesteśmy dorosłymi osobami, powinniśmy kreować świat dzieci tak, aby po latach wspaniale wspominały swoje dzieciństwo.
Większość z nas rozczula widok małych, bawiących się kotków. Przepadamy za tym widokiem. Z fascynacją patrzymy na ich zabawę z kłębkiem wełny. Lecz nie wszyscy jesteśmy świadomi, że niesforne figle są tak naprawdę ćwiczeniami, przygotowującymi zwierzątka do dorosłego życia. Dlatego, że to właśnie owe sprawności nabyte w trakcie zabawy będą w przyszłości decydować o przyszłości zwierzęcia i jego miejscu w stadzie.
Jeszcze, kiedy pokolenie urodzone w latach 80 pomyślało o klockach, to miało na myśli wielkie klocki, a nie klocki lego. Chociaż bywało, że jakieś dzieci posiadały takie klocki, nie ma, co się oszukiwać był to szczyt marzeń niejednego szkraba. Obecnie firma ta rozpowszechniła tak dużo różnego rodzaju zestawów, że trudno się w nich połapać osobom, które niezbyt są zainteresowane, bo Ci, którzy ciągle śledzą losy klocków lego dobrze wiedzą, jakie zestawy pojawiają się na rynku.
PAGE TOP