Tag : klocki

7 posts

Klocki zapewne większości czytelników kojarzą się z błogim dzieciństwem: niezwykłe czasy, prawda? Zatem kiedy już jesteśmy dorosłymi ludźmi, musimy kreować świat dzieci tak, aby po latach bardzo miło wspominały swoje dzieciństwo.
Każdy z nas w dzieciństwie marzył o klockach lego. Nie wszyscy je mieliśmy, ale zawsze znalazł się kolega, który je dostał w prezencie. Dzięki tym klockom rodzice mieli spokój z dzieciakami na naprawdę sporo czasu. Wszystkie dzieci były zaaferowane tym, co może powstać z połączenia klocków i tym jak można się bawić, gdy już wszystko zostało ułożone. Dziś dostęp do klocków jest o wiele łatwiejszy ale, co najważniejsze producent nie spoczął na laurach i stale wypuszcza na rynek nowe serie tych świetnych klocków, które są w stanie wciągnąć w swój świat wszystkich.
Większość z nas rozczula widok małych, bawiących się kotków. Wspaniały obrazek. Z fascynacją spoglądamy na ich pojedynek z kłębkiem włóczki. Tymczasem nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że niesforne figle są tak naprawdę ćwiczeniami, przygotowującymi zwierzątka do dorosłego życia. Bo to właśnie te umiejętności nabyte w trakcie zabawy będą w przyszłości decydować o życiu zwierzęcia i jego miejscu w stadzie.
Jeśli przyjdą nam na myśl produkty lego, zobaczymy wielką historię sukcesu. Brand, który w swojej historii zdobywał jedynie sukcesy, nie było z kolei miejsca na niepowodzenia. Można powiedzieć że tak jest od zawsze, marka Lego radziła sobie świetnie, pozyskując tłumy wielbicieli na całym świecie. Nieznane są jednak niektóre informacje z historii tej firmy. Otóż, w tamtym momencie tworzyły się marki, które chciały podrobić takie klocki, co więcej, była firma, która wypuszczała na rynek łudząco podobne klocki. W jaki sposób to się skończyło, jak zareagowała firma Lego?
PAGE TOP