Tag : klocki

7 posts

Większość z nas rozczula widok małych, bawiących się kotków. Wspaniały obrazek. Z fascynacją spoglądamy na ich pojedynek z kłębkiem włóczki. Tymczasem nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że niesforne figle są tak naprawdę ćwiczeniami, przygotowującymi zwierzątka do dorosłego życia. Bo to właśnie te umiejętności nabyte w trakcie zabawy będą w przyszłości decydować o życiu zwierzęcia i jego miejscu w stadzie.
Jeśli przyjdą nam na myśl produkty lego, zobaczymy wielką historię sukcesu. Brand, który w swojej historii zdobywał jedynie sukcesy, nie było z kolei miejsca na niepowodzenia. Można powiedzieć że tak jest od zawsze, marka Lego radziła sobie świetnie, pozyskując tłumy wielbicieli na całym świecie. Nieznane są jednak niektóre informacje z historii tej firmy. Otóż, w tamtym momencie tworzyły się marki, które chciały podrobić takie klocki, co więcej, była firma, która wypuszczała na rynek łudząco podobne klocki. W jaki sposób to się skończyło, jak zareagowała firma Lego?
Kto z nas w dzieciństwie nie marzył o klockach lego. Nie każdy je miał, ale zawsze znalazł się kolega, który je dostał w prezencie. Dzięki temu rodzice mieli spokój z dzieciakami na dość długi czas. Każde dziecko było zafascynowane tym, co tworzymy z klocków i tym ja da się bawić, gdy już klocki będą poukładane. W dzisiejszych czasach dostęp do klocków jest bardzo prosty ale, co najważniejsze producent sam sobie podnosi poprzeczkę i stale tworzy kolejne serie tych świetnych klocków, które wciągną w swój świat wszystkich.
Dzień Dziecka, urodziny, święta, niezależnie od okazji pragniemy ofiarować naszym pociechom coś wyjątkowego. Na jaki podarunek się zdecydować, żeby dostrzec na ich twarzach szeroki uśmiech?
PAGE TOP