Torebka to jeden z tych elementów, jaki dla wszystkich kobiet ma priorytetowe znaczenie. Wybór na rynku jest bardzo szeroki i łatwo o niestosowny zakup, podczas jakiego kierujemy się tylko kwestiami stylistycznymi. Tego rodzaju spontanicznych decyzji trzeba jednakże unikać, gdyż torebka, poza satysfakcjonującą prezencją, powinna także być funkcjonalna. W jaki sposób w takim razie ją wybrać, by mieć gwarancję, że będzie się należycie sprawowała?

torebki

Źródło: kraina-stylu.pl
W pierwszym rzędzie, trzeba zastanowić się, jakie będzie podstawowe zadanie torebki. Inne torebki damskie są bowiem przeznaczone na co dzień, inne z kolei będą pełniły rolę torebek wieczorowych – torebki damskie. Na przykład, wybierając torebki kliknij damskie monnari, jakie mają służyć w codziennych okolicznościach, warto stawiać na stonowane klasyczne kolory – czarny, cielisty bądź brązowy – Monnari. Dzisiaj nie trzeba już dobierać butów pod kolor torebki – kliknij -, toteż nie należy się obawiać ewentualnego niedopasowania, niemniej jednak, to właśnie te kolory znakomicie pasują do każdej stylizacji. Naturalnie bardziej żywe pod względem kolorystycznym torebki damskie/monnari także są warte uwagi, jednakże w szafie powinny przeważać akcesoria uniwersalne, zwłaszcza, że w codziennej zawierusze obowiązków nie zawsze ma się czas, aby dopasować do siebie poszczególne elementy stroju.

Torebka codzienna powinna być nieco większa, aby pomieściły się w niej wszystkie przedmioty, jakie zamierza się mieć przy sobie. Rzecz jasna, jej odpowiedni rozmiar to kwestia indywidualna, ponieważ niektóre panie zabierają ze sobą wyłącznie portfel i klucze, podczas kiedy w torbach innych kobiet można odnaleźć książki, jedzenie czy kosmetyki. Na rynku proponowanych jest wiele rozmiarów takich toreb, w związku z tym z pewnością będzie się mogło odnaleźć zadowalającą propozycję. Torebki wieczorowe natomiast muszą być relatywnie niewielkie, ciągle jednak muszą mieścić konieczne

torebki

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

przedmioty.

Spore znaczenie ma także kwestia materiału, z jakiego została wykonana torebka. Dużym zainteresowaniem odznaczają się torebki damskie/genuine leather. Torebki skórzane są bowiem wytrzymałe i prezentują się faktycznie elegancko. Kupując torebkę należy mieć na względzie sposób jej wyprodukowania, jakość szycia i wykorzystanych złączeń. Zazwyczaj lepiej jest kupić droższą, ale ponadczasową torebkę.