Tag : gra

6 posts

Wiosna już przyszła, a razem z nią nastały ciepłe dni. To właściwy moment, aby pochwalić się swoimi zgrabnymi nogami i rzucić w głąb szafy spodnie. Na okres wiosenno- letni z utęsknieniem czekają mężczyźni, by móc podziwiać kobiece wdzięki. W tym okresie bowiem chętnie odsłaniamy nieco ciała. A sukienki maximus to strój, który idealnie podkreśla naszą kobiecość.
Posiadanie swojego domu z ogrodem to marzenie większości dorosłych, lecz w rzeczywistości najbardziej korzystają na tym ich dzieci. Mieszkając w kamienicy lub bloku jednorodzinnym na jakimś osiedlu każde wyjście malucha musi być zaplanowane, ze względów bezpieczeństwa najczęściej pod opieką dorosłego, a i niekiedy tak naprawdę nie bardzo będzie gdzie pójść.
W każdym sezonie określone planszówki będą bardziej popularne niż inne. Popularne gry planszowe można wybrać na bazie wypowiedzi osób, które je postanowiły kupić. Notowania to bezpośrednio wyznaczają. Najczęściej są to od dawna wyczekiwane bestsellery.
Jakiś czas temu planszówki kojarzyły się w większości z grami na pionki powstałedla najmłodszych. Starsi, jeśli już grali, to w większości w gry karciane, czasem w szachy lub pokera. obecnietworzonych jest coraz więcej gier planszowych o wyższym stopniu zaawansowania niż gra w pionki, stworzonych przede wszystkim dla starszych, które na dobre podbijają polski rynek.
PAGE TOP