Tag : gra

5 posts

W każdym sezonie określone planszówki będą w większym stopniu popularne niż pozostałe. Popularne gry planszowe można wytypować na bazie opinii osób, jakie je kupują. Notowania to stricte pokazują. Najczęściej są to od dawna oczekiwane bestsellery.
Jakiś czas temu planszówki kojarzyły się głównie z grami na pionki tworzonymidla dzieci. Starsi, jeśli już grali, to w większości w gry karciane, czasem w szachy lub pokera. obecnietworzonych jest coraz więcej gier planszowych o wyższym stopniu zaawansowania niż gra w pionki, skierowanych głównie dla starszych, które na dobre podbijają polski rynek.
Posiadanie własnego domu z nawet niedużym to marzenie większości dorosłych, ale w praktyce najbardziej na tym będą korzystały ich dzieci. Jeśli się mieszka w kamienicy lub bloku jednorodzinnym na jakimś osiedlu każde wyjście malucha musi być zaplanowane, ze względów bezpieczeństwa najczęściej razem z dorosłą osobą, a i niekiedy w sumie nie bardzo będzie gdzie pójść.
Brak aktywności ruchowej w wieku przedszkolnym ma prawa mieć znaczny, negatywny wpływ na całkowity proces rozwoju dziecka, ponieważ wstrzymuje jego rozwój ruchowy i fizyczny, a także ujemnie wpływa na jego umysłowość i poziom emocjonalny.
PAGE TOP