Tag : garnitur

3 posts

Wielu panów ma ogromny kłopot ze swoim ubiorem. Nie wiedzą, co ubrać ani do pracy, ani w zwykły, wolny dzień, gdy wybierają się do znajomych bądź jadą z partnerką za miasto. Stanowi to dla nich wręcz ogromne wyzwanie, któremu nie umieją sprostać, aż czasem rozboli ich od tego głowa. Dlatego warto poznać kilka sugestii, dzięki którym wybory ubraniowe będzie zdecydowanie łatwiej podejmować i mężczyzna już nigdy nie będzie czuł się, jakby nie pasował do sytuacji.
Mówi się, że to dziewczyny mają kota na punkcie zmieniającej się co roku mody, podczas gdy faceci najczęściej nie przykładają zbytnio uwagi do własnego stroju. Okazuje się jednak, że moda męska też jest obostrzona przez pewne normy, które wpływają stylowy wygląd męski. Jednak w tym wypadku warto nadmienić, że normy te są niezachwiane od lat.
Obecnie, mimo iż sporo się mówi, że nie należy oceniać innych po wyglądzie, powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” jest cały czas aktualne. Co więcej – bardzo często stosowane w praktyce. Z tego powodu jeśli ktoś nie dostosuje się do zasad mówiących, jak powinno się wyglądać np. na spotkaniu w sprawie pracy, może przegapić swą życiową szansę, co więcej – przez własną nieuwagę.
PAGE TOP