Tag : garnitur

3 posts

Powiada się, że to kobiety mają obsesję na punkcie przekształcającej się co sezon mody, natomiast faceci przeważnie nie przykładają zbytnio uwagi do swojego oblicza. Okazuje się jednak, że moda męska również jest obostrzona przez pewne reguły, które składają się na elegancki wygląd mężczyzny. Jednak w tym przypadku należy wspomnieć, że reguły te są niezmienne od lat.
Ubranie to codzienny kłopot niejednego pana. Nie wiedzą, co ubrać ani do pracy, ani w normalny, wolny dzień, kiedy wybierają się do przyjaciół bądź jadą z partnerką za miasto. Stanowi to dla nich w zasadzie ogromne wyzwanie, któremu nie potrafią sprostać, aż niekiedy rozboli ich od tego głowa. Dlatego dobrze poznać kilka wskazówek, które sprawią, że decyzje ubraniowe będą znacznie prostsze i mężczyzna już nigdy nie będzie czuł się, jakby nie pasował do sytuacji.
Obecnie, mimo iż sporo się mówi, że nie należy oceniać innych po wyglądzie, powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” jest cały czas aktualne. Co więcej – bardzo często stosowane w praktyce. Z tego powodu jeśli ktoś nie dostosuje się do zasad mówiących, jak powinno się wyglądać np. na spotkaniu w sprawie pracy, może przegapić swą życiową szansę, co więcej – przez własną nieuwagę.
PAGE TOP