Tag : garderoba

8 posts

Wyjazd na wczasy zawsze bywa poprzedzony pakowaniem bagaży i wtedy zazwyczaj okazuje się, że koniecznie trzeba pójść na zakupy do centrum handlowego, by zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze towary, w tym również i właściwie ubrania.
Obecnie z coraz większym polotem bawimy się stylizacjami. Okazuje się, że coraz częściej eleganckie komponenty stroju łączymy ze sportowymi elementami garderoby.
Zazwyczaj nie jesteśmy w stanie się doczekać letniego okresu. Słoneczna pogoda podnosi nasz nastrój oraz dodaje nam, tak niezbędnej do życia, siły witalnej. To też okres, gdy możemy zakładać lżejsze ciuszki i pokazywać więcej ciałka. Z ochotą wystawiamy swoją skórę na słoneczko- zdrowa czekoladowa karnacja zawsze była w modzie. Z letniej aury cieszą się też faceci, gdyż to właśnie wtedy panie pokazują swoje piękne kształty, nosząc kuse sukienki.
Przedpokój albo korytarzyk łączący drzwi wejściowe z pokojami i innymi pomieszczeniami staje się wizytówką całego mieszkania - do takich wniosków dochodzimy zazwyczaj dopiero wtedy, gdy odwiedzamy kolegów w ich ledwie odremontowanym lokum, bowiem we własnym M3 z reguły jesteśmy o dużo mniej spostrzegawczy. Choć gości zazwyczaj wprowadzamy do salonu albo kuchni, to mimo wszystko pierwsze, a jednocześnie najważniejsze wrażenie na młodszych braciach lub znajomych robi pomieszczenie, które widzą najpierw.
PAGE TOP