Tag : garderoba

7 posts

Obecnie coraz odważniej bawimy się stylizacjami. Okazuje się, że coraz częściej eleganckie komponenty stroju mieszamy ze sportowymi elementami garderoby.
Przedpokój albo korytarzyk łączący drzwi wejściowe z pokojami i innymi pomieszczeniami staje się wizytówką całego mieszkania - do takich wniosków dochodzimy zazwyczaj dopiero wtedy, gdy odwiedzamy kolegów w ich ledwie odremontowanym lokum, bowiem we własnym M3 z reguły jesteśmy o dużo mniej spostrzegawczy. Choć gości zazwyczaj wprowadzamy do salonu albo kuchni, to mimo wszystko pierwsze, a jednocześnie najważniejsze wrażenie na młodszych braciach lub znajomych robi pomieszczenie, które widzą najpierw.
Wielu mężczyzn nie przepada za biżuterią, uważając, że wyłącznie kobiety mogą ją zakładać. Jest jednak kilka atrakcyjnych rzeczy, które możemy podarować naszemu partnerowi. Nawet jeżeli mówi, że żadnej biżuterii nie włoży, poniższe propozycje z pewnością mu się spodobają.
Najprawdopodobniej każda reprezentantka płci pięknej w pewnym stopniu interesuje się bieżącymi trendami w modzie i w każdych okolicznościach chce dobrze wyglądać. A ładny wygląd jest pojęciem dość względnym, jeśli pod uwagę weźmiemy preferencje współczesnych rodaków. Wydaje się jednak, że najczęściej szukamy bądź oczekujemy konkretnych wytycznych, żeby potem móc jak najlepiej zatroszczyć się o swoją prezencję. Niektóre panie podpatrują, jak ubierają się sławne osoby, oglądają kolorowe miesięczniki czy w końcu kierują się podpowiedziami stylistek.
PAGE TOP