W czasach PRL-u były kojarzone przede wszystkim z kiczowatym wizerunkami palm o wątpliwych walorach dekoracyjnych i niskiej jakości.

hotel

Autor: Paal Leveraas
Źródło: http://www.flickr.com
W tej chwili wracają do łask, a dokładniej mówiąc na ściany.

Coraz bardziej popularne stają się fototapety uliczki sprawdź na www.demur.pl (sprawdź na www.demur.pl)sprawdź na . Dlaczego tak się dzieje? Powodów jest co najmniej kilka . Po pierwsze, to doskonały sposób na to, by małym kosztem odświeżyć dom i stworzyć nietuzinkową aranżację. Po wtóre inwestując w tego typu grafikę pozyskujemy nie tylko efektowną dekorację ściany, lecz także „bilet” w fascynującą podróż (nie wydając bajońskich sum na rezerwację miejsc w samolocie lub autokarze). Brzmi niewiarygodnie, a jednak… Wystarczy szczypta fantazji, aby pijąc kawę, przechadzać się ulicami romantycznego Paryża, tętniącej życiem Barcelony, skąpanej w słońcu Toskanii, przesiąkniętych historią Aten. Świat stoi przed nami otworem. Nie istnieją żadne bariery.

Możemy porzucić „szarą” rzeczywistość i przenieść się tam, gdzie zwykłe kłopoty przestają mieć znaczenie fototapeta wymiarowa (fototapeta wymiarowa)
. Jeżeli owa „wizja” nie zdołała przekonać Was, że fototapety na wymiar to bardzo dobra inwestycja, być może mocniejszym argumentem będzie zachwyt przyjaciół.