Tag : fotografie

3 posts

Razem z wiosną posiadamy większą chęć na zmiany w mieszkaniu. Możemy nabyć nowe zasłony w wyrazistych barwach, na parapecie okiennym możemy ustawić kolekcję kwitnących w osłonkach tulipanów, żonkili. Jeżeli ktoś posiada więcej czasu i umiejętności może pomalować ściany bądź nałożyć tapetę.
Fajnym planem do kuchni są naklejki na lodówkę

Czasem dzieje się tak, że przebywając długo w jakimś miejscu, rozpoczyna nam się powolutku nudzić jego wystrój. Dlatego poszukujemy taniego planu, który w szybki sposób dołoży do niego coś nowego, co jednocześnie będzie niepowtarzalne oraz jedyne w swoim typie.
Urządzanie mieszkania często pociąga za sobą rzeczywiście wysokie koszty, tym samym dużo osób odkłada w czasie następny remont. Tymczasem, pragnąc ożywić wnętrze nie trzeba wydawać wielkich sum pieniędzy, wystarczy kilka ciekawych trików i trochę wyobraźni. Przykładowo, swój stary dywan można zamienić na produkt dużo bardziej oryginalny. Obecnie designerskie dywany odznaczają się dość dużym zainteresowaniem. Na rynku oferowane są przykładowo dywany z dziurkami, przez które można przeciągać sznurki, wykonując odpowiednie wzory, dzięki czemu dywan za każdym razem może wyglądać zupełnie inaczej.
PAGE TOP