Tag : design

17 posts

Odpowiednia aranżacja strefy kominkowej ułatwi komfortowe korzystanie z paleniska, a równocześnie wyeksponuje jego wyjątkowy charakter, kreując we wnętrzu klimat ciepła i przytulności. Najczęściej kominek zlokalizowany jest w środkowej części salonu, która stanowi strefę rodzinnego życia. Jednak to nie jedyny sposób na zaaranżowanie kominka.
Lubimy zmiany. Projektowanie przedmiotów użytkowych i aranżacja wnętrz stały się w naszym codziennym życiu równie istotne jak styl ubierania się. Szukamy własnego kierunku, czegoś, co odróżni nas od innych. Każdy usiłuje otaczać się rzeczami kunsztownymi, bezcennymi i funkcjonalnymi zarazem. Dlatego lustra na wymiar są zgłębiane nie tylko jako towar codziennego użytku, ale jako fascynujący, wysmakowany dodatek.
Powiem z góry, poniższy tekst został stworzony przez mężczyznę i dla mężczyzny. Dla pań okaże się pewnie zbyt banalny, dla designera domów wręcz prymitywny. Ja jednakże chcę przybliżyć panu, na którego barkach leży dekorowanie mieszkania na własną rękę, niełatwy temat, jakim niewątpliwie jest wystrój wnętrz.
Powiedz mi, jak urządzasz kuchnię, a powiem ci kim jesteś.Nabywani sprzętów, które urozmaicą kuchnie to zadanie, które do prostych. Ciężko bowiem teraz zakupić niebanalne wzornictwo czy komplet talerzy, idealni pasujący do wystroju reszty salonu. Czy lepiejkupić sprawdzone przedmioty do kuchni czy ich tanie, ale mniej wytrzymałe zastępniki? Warto przypatrzeć się zawsze na takiego typu zakupach firmom, których produkty cechuje zazwyczaj funkcjonalność oraz zajmujący wygląd.
PAGE TOP