Tag : aranżacje

7 posts

Niemniej w jednych pomieszczeniach spędzamy więcej, w innych mniej czasu. Najwięcej chwil – nie licząc rzecz jasna sypialni - spędzamy w salonie. To w nim odpoczywamy, witamy gości, czytamy gazety, oglądamy TV i tak dalej. Dlatego tak ważne jest, aby salon był dobrze wyposażony.
Polacy coraz chętniej dekorują własne mieszkania, czerpiąc z obowiązujących trendów w zakresie aranżacji. Tym sposobem w wielu domach mamy szansę podziwiać naprawdę oryginalne instalacje, jak na przykład fototapety.
Czy mamy pomysł na ciekawe stylizacje naszych wnętrz?

Dla naszego samopoczucia niezwykle ważne będzie to, jak urządzone okazują się być nasze pomieszczenia. Im lepiej odpowiadają one naszej wizji, im będą przytulniejsze, tym chętniej będziemy w nich przesiadywać, ponieważ tym lepiej będziemy się w nich czuć. Przez to właśnie należy się namyślić w jaki sposób pragniemy wykańczać nasze pomieszczenia, tak aby jak najlepiej wyglądały.
Ozdobą wielu domów jest biała klatka schodowa. Stanowi ona miejsce reprezentacyjne, a także ciąg komunikacyjny, z którego korzystają wszyscy mieszkańcy domu. Białe schody są eleganckie, stanowią duże wyzwanie dla sprzątającego w domu. Dziś zastanowimy się również na tym, jak dekorować schody.
PAGE TOP