Tag : akcesoria

17 posts

Przyzwyczailiśmy się do tego, iż w marketach z wyposażeniem wnętrz możemy znaleźć gigantyczny wybór przedmiotów mających za zadanie upiększyć nasze otoczenie. Można zatem zakupić sobie fotel skonstruowany tak, by wyglądał jak wyjęty z wahadłowca, albo wręcz przeciwnie, zbudowany ze współczesnych materiałów, a wyglądający jak z dawnej epoki. Bogactwo wzorów i surowców z których te przedmioty są stworzone może przyprawić o zawrót głowy.
Narodziny pierwszego dziecka z pewnością jest niezwykle szczególnym wydarzeniem w życiu absolutnie każdego człowieka. Najczęściej towarzyszą temu spore emocje, ale warto podejść do całej tej sprawy również i w trzeźwy sposób – przecież musimy od razu uczynić wszystko, co tylko jest możliwe aby zapewnić naszemu dziecku naprawdę dobrą opiekę.
Alkowa to twój domowy azyl, miejsce ukojenia, harmonii, intymności. Bez względu na to, jaki styl aranżacji wybierzesz - nowoczesny, romantyczny, orientalny, retro, lub całkowitą awangardę - jedno powinno być pewne - powinna być jak ze snów!
Polacy coraz chętniej dekorują własne mieszkania, czerpiąc z najnowocześniejszych trendów w zakresie aranżacji. W ten sposób w wielu domach mamy szansę podziwiać niezwykle oryginalne instalacje, takie jak chociażby fototapety.
PAGE TOP