Tag : akcesoria

14 posts

Ściana to ten element mieszkania, który wbrew pozorom trudno w szybki sposób należycie zaaranżować. Ci, którzy nie przywiązują do tego uwagi czy też wolą minimalistyczne wnętrza ograniczają się jedynie do wyboru dekoratorskiej farby do pomalowania ściany lub wybrania jakiejś tapety. Tymczasem warto również postawić na ciekawe rozwiązania z wykorzystaniem obrazów.
Przyjście na świat pierwszego potomka na pewno jest niezwykle szczególnym momentem w życiu dosłownie każdego człowieka. Zwykle towarzyszą temu spore emocje, ale dobrze będzie podejść do całej tej sprawy także i w trzeźwy sposób – przecież musimy od razu zrobić wszystko, co tylko jest możliwe aby zagwarantować naszemu dziecku rzeczywiście dobrą opiekę.
Każdy chce, by jego mieszkanie wyglądało wyjątkowo. Jednak nie wszyscy mogą się snobować na kupno komody za 5000 złotych, by było niebanalnie. Tak, więc jeżeli zależy nam na pięknie w naszym mieszkaniu można postawić po prostu na dobre meble, ale za to wybrać gustowne dodatki. Już słyszę jak pada stwierdzenie i pytanie: dziś wszystko jest identyczne, we wszystkich sklepach, gdzie ja mam niby dostać coś, co będzie wyróżniało wnętrze mojego mieszkania?
Polacy dość odważnie dekorują swoje mieszkania, czerpiąc z najnowszych trendów dotyczących aranżacji. W ten sposób w niektórych domach mamy szansę podziwiać naprawdę oryginalne instalacje, jak między innymi fototapety.
PAGE TOP