Press "Enter" to skip to content

Zawartość kobiecej szafy czyli co ciekawego znajdzie się w garderobie każdej pani.

Kobiece szafy często będą miały dużo większą objętość niż garderoby wszystkich pozostałych domowników. Jeśli u kogoś w domu są dziewczynki, to szybko może się okazać, że swoimi potrzebami dorównają mamom, ale jeżeli będą sami panowie, to ich wymagania jeśli chodzi o objętość szafy będą jednak dużo mniejsze.

A w damskich szafach można znaleźć bardzo dużo różnych butów i odzieży, na różne okazje i pory roku. Zaczynając od zimy przeciętna pani będzie miała minimum dwie kurtki i stylowy, elegancji płaszczyk. Jedna z nich musi być naprawdę ciepła, tak żeby nawet w najmroźniejsze dni dało się w niej wyjść, pozostałe pewnie będą nieco cieńsze, na cieplejsze dni. Jeśli jakaś pani prowadzi sportowy tryb życia, to zapewne w jej garderobie może się znaleźć też kurtka narciarska – idealnie nadawała się ona będzie nie tylko na stok, ale na wspólne zabawy z rodziną. Narciarskie kurtki dobrze się też sprawdzają podczas śniegu i wiatru, z reguły szyje się je bowiem z materiałów, które radzą sobie w tego typu warunkach.

Kurtka damska

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Przy zimowym wyposażeniu dużo miejsca zajmują również buty – zobacz ofertę – tu także z reguły w damskiej szafie jest ich kilka par na różne sytuacje. Ciepłe, wysokie śniegowce i stylowe kozaczki na wieczorne wyjście to podstawa, ale pewnie przydadzą się także ocieplane buty damskie białe, w jakich można bezpiecznie i wygodnie chodzić w każdą pogodę.

W praktyce zimowe stroje będą zajmowały najwięcej miejsca w każdej garderobie, trudno się zresztą dziwić temu, jeżeli mają chronić przed śniegiem i chłodem. Ubrania letnie zajmują zdecydowanie mniej miejsca, w niejednym przypadku wszystkie sukienki damskie potrzebują mniej miejsca niż dwie zimowe kurtki – wejdź i sprawdź ofertę.

Jeżeli ktoś ma możliwość, to bardzo dobrym wyjściem może być podzielenie garderoby w zależności od pory roku. W takim przypadku rzeczy nieużywane w danej chwili są schowane, a pod ręką są ubrania w których się aktualnie chodzi oraz jakieś potrzebne przez wszystkie miesiące drobiazgi, przykładowo takie jak fartuchy do prac kuchennych.

Comments are closed.