Press "Enter" to skip to content

Zapachy Versace świadectwem szyku i wyszukanego stylu

Zapachy od renomowanych marek świadczą o niebagatelnym stylu i nietuzinkowej elegancji. Wysublimowane kompozycje aromatów powinny być dostosowane do pory roku, wieku, płci, stylu, a nawet temperamentu ludzi, które je preferują. Profesjonalnie wyselekcjonowane perfumy przyczyniają się do wyśmienitego samopoczucia i uzupełnienia naszego wizerunku. W porze letniej zwykle wybieramy delikatne, energetyzujące, orzeźwiające wody toaletowe z nutką aromatu owoców tropikalnych, trawy cytrynowej, czy cydru.

perfumy

Autor: Maciej Lewandowski
Źródło: http://www.flickr.com
Są one również wspaniałe dla osób energicznych, rezolutnych, prowadzących dynamiczny styl życia. (estee lauder double wear) W miesiącach zimowych i późna jesienią, niezależnie od usposobienia, czy charakteru, częściej jednak wybieramy zapachy słodkie, mocniejsze, łączące w sobie aromaty cynamonu, drzewa sandałowego i kwiatów. Istotną kwestią jest też intensywność perfum. Badanie (komputerowe badanie wzroku) naukowe sugerują, że ma on znaczący wpływ na ocenę społeczeństwa. Panie używające, wyrazistych, kwiatowych zapachów są postrzegane jako bardziej uwodzicielskie, niż te wybierające perfumy o delikatniejszym aromacie.

Godny uwagi jest również fakt, że ten sam mechanizm wiąże się z oceną panów przez kobiety. Mocny, świeży zapach jest przypisywany do takich cech jak zdecydowanie, czy krzepkość. (guerlain parure gold) Należy też zwrócić uwagę, że ekstrawaganckie, wyraziste zapachy będą raczej nadawać się dla ludzi młodych. Wraz z upływem czasu, trzeba jednak używać coraz bardziej dyskretne i stonowane perfumy. Versace perfumy są wspaniałą propozycją zarówno dla kobiet, jak i dla panów w różnych grupach wiekowych . Jest to słynna firma wyznaczająca modę, tworząca wizerunki najbardziej popularnych osobistości.

Decydujac się na nie, możemy mieć pewność najwyższej jakości i unikalności zapachu. Jest to wszak nie mniej istotne niż stylizacja ubioru, czy fryzura. Nieodpowiednie perfumy, mogą zniszczyć efekt tworzony przez precyzyjnie komponowane stroje, zegarki i pozostałe dodatki. Trzeba mieć na uwadze, że Versace perfumy są produkowane z myślą o osobach z klasą, lubujących się w niebanalnym, wyszukanym stylu. Warto więc nie zapominać, że zapach jest oprawą powierzchowności, dlatego nie warto na nim oszczędzać.

Comments are closed.