Press "Enter" to skip to content

Z tematyki interesujące porady – ozdabianie mieszkania

Aranżowanie wnętrz to teraz bardzo modny temat. W chwili obecnej już dużo Polaków śledzi światowe trendy w projektowaniu oraz rzemiośle meblarskim. Wydaje się bardzo dużo branżowych czasopism, które mają rzesze oddanych czytelników. Produkowane są też programy telewizyjne na o dekoratorstwie, które osiągają olbrzymią oglądalność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze wnętrze ma ogromny wpływ na każdy obszar naszej działalności. Pomieszczenia, gdzie spędzamy czas, muszą zostać w odpowiedni sposób zaaranżowane.

nowoczesny pokój

Autor: Residorm Öğrenci Yurdu
Źródło: http://www.flickr.com
Znamy to przecież doskonale z autopsji, że nie potrafimy się wystarczająco skoncentrować w pokoju, w którym panuje chaos. Taka sama reguła tyczy się miejsc, w których mamy zamiar odpoczywać.

Wszyscy, którzy interesują się tematyką aranżacji wnętrz, wiedzą świetnie, jak duże znaczenie posiadają odpowiednio dobrane dodatki. To przecież charakterystyczne elementy dekoracyjne dodają wnętrzu odpowiedniego stylu. Bardzo modne w tym sezonie są monochromatyczne stylizacje. Jeśli i nasze pokoje opanowała jednolita gama kolorów, trzeba ją podkreślić jakimiś wyraźnymi akcentami. Wystarczy wykorzystać poduszki ozdobne w kontrastowym kolorze i już uzyskamy wyjątkowy rezultat. Ja jestem naprawdę uszczęśliwiona z moich ostatnich zakupów. Śliczną poduszkę dekoracyjną odnalazłam w jednym z marketów meblarskich.

Jeżeli zaciekawił Cię ten artykuł, sprawdź ten link – to bezsprzecznie świetne omówienie (https://belbazaar.pl/15-meble-w-stylu-francuskim) tego tematu. Obowiązkowo to przeczytaj!

Zobacz na a może i Ty znajdziesz coś dla siebie. Dodatkowo, pozbędziemy się poczucia przesytu, które często towarzyszy nam w tego typu stylizacjach.

niebieskie zasłony

Autor: Louise Cohen
Źródło: http://www.flickr.com

Następnym sposobem na podrasowanie naszego mieszkania, są zasłony okienne. Pomagają nam one odmienić charakter wnętrza. Jest to również doskonały pomysł na podrasowanie dotychczasowej stylistyki niewielkim sumptem. W dobrych sklepach z akcesoriami wnętrz znajdziemy duży wybór tekstyliów okiennych, w rozmaitych kolorach. Niedawno panowała moda na tak zwane firany spaghetti, które doskonale nadadzą się też jako element dzielący pomieszczenie.

Pamiętajmy o odpowiedniej aranżacji w pomieszczeniu naszych dzieci. Powinniśmy kupić ładne mebelki, jak również zadbać o dobre światło. Także zasłony dla dzieci możemy kupić w przeróżnych kolorach. Możemy także zdecydować się na zasłonkę z postaciami z ulubionej baśni naszych pociech.

Comments are closed.