Press "Enter" to skip to content

Wydaje ci się, że szary kolor ścian w domu jest nieciekawy? Zobacz z czym można łączyć szary kolor!

Szarości zdecydowanie nie są moją ulubioną kolorystyczną wersją pomieszczeń. Jednak aranżacji w tych barwach są niezwykle często spotykane w prasie i stronach WWW mówiących o tematach wykończenia i aranżacji wnętrz.

Szarości są określane za stylowe, super nadają się do salonu, sypialni czy aneksu kuchennego. Równie efektywnie będzie wyglądała pojedyńcza ciemna ściana w salonie. Szary kolor ścian możemy skontrastować z bielą mebli, albo ich czernią. Wbrew temu, że te odcienie są stonowane barwy, z powodzeniem można przy użyciu tego koloru zaaranżować przytulne, ciepłe wnętrze.

stonowane wnętrza

Autor: Tessa Sheremeta
Źródło: http://www.flickr.com

Całość zależy od tego, jakich przedmiotów użyjemy. Kilka fajnych inspiracji odnajdziesz na .

Najbardziej lubiane złączenie kolorystyczne to złączenie szarości z beżami i odcieniami waniliowego koloru. Twierdzę je za w 100% najfajniejsze, robiące bardzo ciekawą, ciepłą przestrzeń. Dwie szare ściany zalecam złożyć z dwoma w barwie capucino. Do tego wybieramy panele w neutralnym kolorze, może być także to wybór po prostu podłogi z drewna. Ładnie będzie na niej wyglądał gruby dywan z frędzlami. Możemy wybrać wzór o tym samym kolorze, a możemy pomarzyć o dwu, albo trzykolorowej kompozycji.

Do takich połączeń kolorystycznych rewelacyjnie będą pasowały różne stalowe dodatki. Jest możliwość pomyśleć także o wazach ze zrebra, czy miskach. Z ostrożnością wybierajmy kolory. Uważam, że fajnie może rozweselić przestrzeń jeden olbrzymi mebel, np. fantazyjny wiszący fotel, rolety zewnętrzne hamak – zobacz blog Lovingit. Będzie to rewelacyjne miejsce do odpoczynku po ciężkim dniu. Zadbajmy, by zaraz przy nim był mały stolik kawowy, talerzyk z ciastkiem i książkę.

Comments are closed.