Press "Enter" to skip to content

Wybór prezentu dla bliskiej osoby to nie lada problem! Super pomysłem jest plakat motywacyjny!

Często jest tak, że mamy duże problemy z wybraniem prezentu dla bliskiej osoby. Co prawda obecnie sklepy tradycyjne i internetowe pełne są towaru, ale wcale nie upraszcza to sprawy. Taki urodzaj może wręcz przysparzać nam rozterek w kwestii prezentu idealnego.

prezent

Autor: Jorge Jaramillo
Źródło: http://www.flickr.com

W zapomnienie odeszły już czasy, kiedy kupowano sobie przede wszystkim potrzebne rzeczy, takie jak pantofle, podomki, rajstopy lub artykuły kuchenne. Teraz tego typu produkty każdy raczej nabywa sam dla siebie, a rolę podarunków zaczęły przejmować tak zwane przedmioty zbytku. Ludzie pragną wyszukać dla znajomych coś, co naprawdę sprawi im rzeczywistą radość. Panuje przekonanie, że dobry prezent musi pasować do charakteru obdarowywanej osoby. Istotne jest też by pamiętać o jej pasjach. Nie każdego entuzjastę spędzania czasu w przyrodzie ucieszy przecież wędka lub podręcznik o ogrodnictwie. Prawdziwym skarbcem ciekawych patentów prezentowych jest Internet. W sieci natrafimy na strony z podpowiedziami i rekomendacjami od innych użytkowników oraz mobilna ściana sklepy z niesztampowymi przedmiotami np: .

plakaty

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Wśród nich prym wiodą ręcznie wykonywane dekoracje, haftowane serwetki, odzież zrobiona na drutach czy biżuteria hand-made. Popularnością cieszą się również gadżety z dowolnie wybranymi nadrukami i plakaty motywacyjne (sprawdź pełną propozycję pod adresem). Ogromną zaletą tego typu przedmiotów jest to, że możemy doskonale dobrać znajdujący się na nich tekst do osoby, której chcemy sprawić radość. Kubek z cytatem z ukochanej książki czy fajny plakat z mobilizującym przesłaniem z pewnością stanowią lepszy pomysł na prezent niż kolejny kosmetyk lub pluszak.

Comments are closed.