Press "Enter" to skip to content

Wielu ludzi kocha majsterkować i stwarzać samodzielnie nowe rzeczy – takie zamiłowanie relaksuje i pomaga poszerzać wyobraźnię

Jeżeli mamy chęć na stworzenie oryginalnych przedmiotów do swojego mieszkania, możemy zaznajomić się z techniką decoupage. Bazuje ona na naklejaniu na wybraną przez nas powierzchnię (wcześniej odpowiednio przygotowaną) papierowych wzorów, które potem mamy możliwość pomalować na wybrany przez nas kolor.
Metoda decoupage wydawać by się mogła dziedziną kobiet, ale to błędne myślenie.

Również mężczyźni lubią konstruować oryginalne rzeczy, które potem mogą podarować ukochanej osobie. W tym momencie wyborne będą na przykład pudełka drewniane– tutaj, które będą wykończone metodą decoupage i sprezentowane jako szkatułka na kolczyki, bransoletki i pierścionki. Niejedna kobieta na pewno doceni tak cudowny, własnoręcznie wykonany prezent i będzie pokazywać go przyjaciółkom. Aby uprościć pracę i pewną ilość niezbędnych rzeczy kupić, można wyszukać w internecie sklep decoupage – tokarnia-sosenka.com.pl, a w nim wszystko co będzie nam służyć za fundament dla naszej pracy, zatem: drewniane części, farby, pędzle itp. Kultywując nasze zamiłowanie mamy szansę upiększyć nasze meble lub stworzyć unikatową zastawę obiadową.

Skoro opisywana kwestia Cię ciekawi i musisz ją poznać lepiej, więcej przeczytasz tutaj – to trochę odmienny punkt widzenia na taką tematykę.

Ciekawie będą również wyglądały wyjątkowe i samodzielnie zrobione pojemniki na makaron, kaszę, sól lub pieprz. Każdy będzie nam ich zazdrościć.

Łopatki kuchenne

Autor: Tim Pierce
Źródło: http://www.flickr.com
Należy pobawić się w mieszkaniu metodą decoupage.

To idealny pomysł na odpoczynek, ale również możliwość spędzenia wieczoru z rodziną, jeżeli zechcemy w nasze hobby wciągnąć także dzieci. Warto o tym pomyśleć w długie, zimowe wieczory.