Press "Enter" to skip to content

Wiele odcieni różu – czyli dobieramy buty i dodatki do stroju dla pań niezależnie od wieku

Kiedyś róż kojarzył się z małymi dziewczynkami albo ulubionym kolorem dla lalki Barbie. Teraz w tym odcieniu możemy kupić sporo ubrań, butów albo dodatków. Wiele kobiecych portali przekonuje, iż różowy kolor można zakładać w każdym wieku, tylko trzeba go odpowiednio zestawić. Jak to zrobić?

różowe baleriny

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
różowe baleriny

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście nadal spotkamy się z takim poglądem, iż róż mogą zakładać jedynie przedszkolaki. Ale sporo odzieży sportowej też występuje w tym odcieniu i nastolatki oraz młode kobiety wyglądają w nich doskonale! Ubrania sportowe rządzą się własnymi prawami i radosne barwy zestawiane z innymi wyraźnymi kolorami czy szarością są fajnie postrzegane. Różowa torba sportowa też będzie prezentować się super. (przeczytaj tutaj – Buty na każdą porę roku) Kobieta w różowej marynarce albo różowej atłasowej koszuli, w modnych cygaretkach i butach na obcasie będzie wyglądała na silną kobietę, dlatego jeżeli tylko nie dotyczą jej ścisłe reguły ubioru – ze swobodą może założyć taki strój do miejsca pracy. Tutaj więcej: Sklep z butami. Paniom dojrzałym do pastelowego zestawu poleca się ubrać na przykład różowe baleriny. Sprawią, że strój będzie ożywiony i pokażemy, że jesteśmy na bieżąco z modą.

Jeśli chcesz zyskać dodatkowe informacje na omawiany temat, to przejrzyj serwis (https://domymax.pl/projekty-domow/domy-blizniacze/), która takie dane posiada. Na pewno będą ciekawe.

Można kombinować z odcieniem i wybrać coś w pudrowym różu, polecanym osobom dojrzałym albo w odcieniu fuksji, który sprawdzi się dla osób w każdym wieku. Do tego torba i apaszka i prezentujemy strój modny i z pomysłem. Różowe baleriny czy szpilki mogą być także świetnym uzupełnieniem stroju na przyjęcie weselne lub inną imprezę rodzinną, na której musimy wyglądać świetnie. Nowa oferta: różowe baleriny.

Ale jeżeli mamy skłonność do rumienienia się, nie poleca się tego odcienia w pobliżu twarzy, ale jako barwę akcesoriów, szczególnie obuwia albo torby, będzie doskonały.