Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób wybrać stylowe ubranie do biura?

Panie zatrudnione w biurze muszą stosować się do określonych reguł dotyczących ubioru. Nie mogą pozwolić sobie na swobodne sukienki lub zbyt krótkie spódniczki, ponieważ muszą obsługiwać klientów albo partnerów biznesowych oraz za każdym razem prezentować się szykownie.

kobieta

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com

Nasz wygląd ma duży wpływ na kontakty z ludźmi, a swoim ubiorem można zaznaczyć szacunek dla drugiego człowieka. Jak w takim razie wybrać najlepsze stylizacje do biura? U kobiet za każdym razem sprawdzają się żakiety, które można założyć zarówno do spodni, jak i do spódniczki. Powinny być dopasowane kolorystycznie i pod względem materiału, by stanowiły spójną całość. Najlepsze są delikatne kolory, które nie zwracają uwagi – z apaszką za to albo z butami możemy odrobinę zaszaleć, by lepiej się poczuć i mieć fajny humor każdego dnia. Kobiety często ubierają sukienki, przy czym trzeba pamiętać, aby nie miały zbyt głębokiego dekoltu oraz nie odsłaniały ramion. Latem, aby nie czuć upału, wystarczy zdecydować się na sukienkę z lekkiego, cienkiego materiału, a rękawek na pewno nie będzie nam zawadzać. Jeżeli chodzi o bluzki damskie, do każdej stylizacji sprawdzą się bluzki z kołnierzykiem.

kobieta

Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com

Są nadzwyczaj szykowne oraz pasują także na ważne spotkanie biznesowe w restauracji. Wybierajmy bluzki z tkanin, które się nie zagniatają, aby za każdym razem prezentować się dobrze. Jeżeli nakładamy zwykłą bluzkę, ostatnio bardzo modne są dopinane kołnierzyki. Można wybrać je w całkowicie innym kolorze aniżeli kolor bluzki, aby zarazem pełniły rolę ozdoby. Wtedy dobrze jest już zrezygnować z większego naszyjnika, gdyż taki kołnierzyk w zupełności wystarczy.

Na koniec trzeba jeszcze wspomnieć o długości spódnic oraz sukienek – najbardziej pożądana jest długość do kolan, a oprócz tego zawsze powinno się zakładać rajstopy albo pończochy, niezależnie od pogody. Poza doborem konkretnych części garderoby istotne jest także, by ubranie zawsze wyglądało schludnie, tzn. było czyste oraz porządnie wyprasowane. Nie można też zapominać o dodatkach, m.in. o delikatnej biżuterii i eleganckim makijażu. Włosy muszą być gładko zaczesane bądź upięte, a manicure – staranny.

Czy obecnie szukasz czegoś fascynującego na prezentowany wątek? Jeżeli tak, to poznaj dane w odniesieniu do firmy i przejrzyj ofertę (http://www.bootky.pl/buty-demonia).

Takie niewielkie szczegóły mają niewątpliwy wpływ na cały wygląd, zatem na nie również warto jest zwrócić uwagę, by ładnie wyglądać i dobrze się czuć.

Comments are closed.