Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób trendy w modzie będą wpływać na wybór stroju, jakich reguł należy przestrzegać żeby uniknąć wpadki.

Na temat tego, w jaki sposób się ubierać przy konkretnej figurze albo na jakieś określone okoliczności jest ogromnie dużo porad. Szczególnie internet jest pełen najróżniejszych serwisów i blogów, na których znajdzie się sporo porad dotyczących właśnie mody. Niektóre z autorek takich blogów zdobywają nawet całkiem dużo popularności, łącznie z tym, że trochę informacji o nich będą się pojawiać w mediach.

Moda

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak ilość takich portali powoduje, że na każdym z nich można będzie znaleźć nieco odmienne informacje – w końcu moda damska jest tak niejednoznaczna i subiektywna, że ciężko wprost powiedzieć, że coś jest modne czy też nie. I jest to też często przyczyną licznych wpadek modowych, bo niektóre panie traktują takie wskazówki i porady w sposób wybiórczy. Z jednego bloga zapożyczą część informacji, trochę przeczytają na innym, skonfrontują to wszystko z zawartością szafy i przepis na modową katastrofę gotowy. I często takie przypadki można zobaczyć, nie tylko na zdjęciach w plotkarskich serwisach, ale także na niejednej imprezie, w jakiej się brało udział.

Z tego też powodu zanim zacznie się bezkrytycznie ufać jakiejś nawet znanej blogerce, to trzeba się zastanowić chwilę, czy to co ona proponuje będzie akurat pasować na danej osobie. Modowe trendy bardzo szybko się zmieniają, więc czasami ciężko za nimi nadążyć, ale istnieją pewne uniwersalne reguły, które bezwzględnie warto poznać rozpocznie się eksperymentowanie ze strojem. Więcej tutaj: torebki w bytomiu.

Niezwykle istotne jest w pierwszej kolejności dobieranie ubrania do swojej figury. Nie każdy element garderoby jest odpowiedni dla każdej pani, w końcu każda z nich ma inną wysokość, obwód bioder oraz wagę.

Nie czekaj! Jeżeli zaintrygował Cię ten tekst, to na następnej witrynie znajdziesz dalsze wpisy na ulubiony przez siebie opis.

Częstym niedopatrzeniem jest ubieranie ubrań, które w konkretnej sytuacji zamiast ukrywać niedociągnięcia wyglądu, to będą je eksponować. Sprawdź więcej: eleganckie torebki w białymstoku.

Dobrze dopasowana kreacja może w momencie ukryć parę kilogramów nadwagi albo zbyt szerokie biodra ale może również wszystko jeszcze bardziej pokazać. Z tego też powodu do nowości modowych należy podchodzić z rozwagą, a na pewno koniecznie trzeba krytycznie spojrzeć w lustro, zanim wyjdzie się z domu.

Comments are closed.