Press "Enter" to skip to content

Szalona prywatka karnawałowa w dziecięcej krainie i bajkowych strojach

Mimo, że czas karnawału właśnie przeminął, nie sposób zapomnieć o jego wspaniałych kolorach. Do najsławniejszych karnawałowych miejsc na świecie należą Wenecja, Rio de Janeiro, Nicea, Nowy Orlean oraz wiele innych. Niestety nie każdy jest w stanie się tam pojawić, niemniej jednak, nasze pociechy potrafią same stworzyć świat konkurujący z najlepszymi metropoliami dzięki cudownym strojom karnawałowym.

stroje na karnawał

Autor: Radarsmum67
Źródło: http://www.flickr.com
Początek opowieści wygląda następująco. Wylegujemy się na komfortowej sofie z magazynem w dłoni. Znienacka, przed nami wynurza się mała główka. Nie zostaje nam nic innego jak wsłuchać się w jej wypowiedź. Jak się okazało nasz dzieciaczek wybiera się na zabawę i przyniósł nam poglądowe stroje na karnawał dla dzieci. Mając lub nie czas na uszycie podsuwam kilka pomysłów.

W Internecie roi się od idei połączonych ze strojami na karnawał dla dzieci. Standardowym wzorem są wszelkie postacie z baśni, tj. Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka, Alicja w Krainie Czarów, Bella z „Pięknej i Bestii” i inni różnoracy bohaterowie. Można również natknąć się na stroje rodem z piekła i krainy, do której dobijamy z obolem w ustach. Dziewczynki kochają bez granic karnawałowe stroje księżniczek lub baletnic – zobacz stroje karnawałowe dla dzieci. Pomimo, że trend i sposób bycia ulega zmianie na tyle

stroje na karnawał

Autor: Sisu.com.pl
Źródło: Sisu.com.pl

szybko, że możemy spotkać się również z płcią żeńską w stroju Angry Bird.

Stroje na karnawał dla dzieci są przeróżne. U chłopczyków kultowi są: Spiderman, Batman, fluorescencyjne szkielety itp. Występują także mniej znane bajki, „Perypetie Penelopy Pitshop”. Przebranie tej postaci jest możliwe wyszukać pod pojęciem: Penelopa Samwdzięk. Kolejna klasa została nazwana, przez autora tekstu, jako „inne” – warto kliknąć. Tutaj zobaczymy kostiumy aniołków, pasterzy, króliczków, kurczaków, pszczółek oraz żabek.

Udało nam się przyciągnąć Twoją uwagę naszym interesującym opisem? Rewelacyjnie. Tym samym namawiamy – kliknij w link angielski warszawa ochota i przenieś się do nowej strony po szczegóły.

Prawda jest taka, że nie jest ważne jaki strój ubierzemy, ale jak się w nim mamy i dobrze bawimy. Są ogólnodostępne wypożyczalnie, które proponują stroje na karnawał dla dzieci w przeróżnych rozmiarach i cenach. Istotne jest, by dopasować przebranie do naszego dziecka. Powinno ono czuć się swobodnie, aby mieć możliwość łatwego poruszania się oraz niczym nie ograniczonej imprezy.