Press "Enter" to skip to content

Styl nie jest najważniejszy! Nabywając obuwie letnie pamiętaj o najważniejszym – Twoim zdrowiu

Nadchodzi letni sezon więc najwyższy czas wyposażyć się w komfortowe, ”oddychające” buty letnie. Warto poświęcić trochę czasu na ich poszukiwanie, aby kupić buty dobrej jakości i z dobrych gatunkowo tkanin. Musimy się w nich czuć komfortowo, także podczas najgorętszych dni lata.

Naturalnie,

trampki

Autor: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com

najbardziej letnim obuwiem są sandały. Przy ich kupnie dobrze jest zwrócić uwagę na podeszwę, żeby nie była za cienka i dobrze, aby była choć trochę wymodelowana. Ostatnimi czasy, stało się modne przemieszczanie się w klapkach lub japonkach. Nie jest to zdrowe, a lekarze i eksperci alarmują, iż chodząc w butach nie trzymających naszych stóp właściwie, możemy nabawić się bolesnych zwyrodnień. Właśnie dlatego, zamiast japonek, zaopatrz się w komfortowe sandały, które są zdrowsze choćby tylko dlatego, iż lepiej trzymają stopę.Panie mogą przebierać w ogromnej ilości obuwia letniego. Popularne są baleriny, które również nie cieszą się dużym poparciem ekspertów. Znacząca większość balerin ma cieniutkie podeszwy oraz ani trochę nie zabezpieczają podbić stóp. Dla niektórych nie ma to znaczenia, ale pochłaniająca drgania podeszwa chroni cały nasz organizm. Bardzo dużo poruszamy się po twardych, miejskich powierzchniach, co obciąża nie tylko stopy, ale również staw skokowy, biodra oraz plecy. Nie troszcząc się o właściwą ochronę stóp na twardych drogach, możemy z upływem czasu zacząć walczyć z różnorodnymi schorzeniami.

trampki

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Kompromisowym wyjściem (szczególnie dla panów) są trampki, które od jakiegoś czasu powróciły do łask. Można dziś kupić dobre jakościowo trampki, z grubą podeszwą oraz z dobrych gatunkowo tkanin. Jeżeli nie masz zamiaru nabywać staromodnych, czarno-białych trampek, warto zaznajomić się się z ofertą Pepe Jeans. Trampki męskie Pepe Jeans, podobnie jak damskie, przyciągają uwagę swoim wyglądem, warto sprawdzić DENIMBASE.pl. Nie są staromodnie jednokolorowe, ale są bardzo różnokolorowe i mają multum stylowych dodatków, a to odznacza je na tle pozostałych firm. Prezentują się wyjątkowo niebanalnie i unikatowo, a do tego mają naprawdę najprzeróżniejsze modele.

Trampki męskie Pepe Jeans ( BASE) będą na pewno dobrze współgrać z dżinsami i szortami. Wybrane fasony będą również bardzo dobrze wyglądać w zestawieniu ze sportową marynarką, dodając stylizacji lekkości oraz elegancji letniego sezonu. Kobiece fasony zaś będą pasować do każdej kreacji. Asortyment Pepe Jeans naprawdę wyróżnia się z pomiędzy pozostałych firm wielką unikalnością a także bardzo dobrą jakością. Nie zapomnij, żeby podczas wyboru letnich butów kierować się najpierw zdrowiem, a później wyglądem.

Czy pewien komentarz ze strony namówił Cię do napisania swojej oceny? Szalenie nam miło. Zatem nie zwlekaj i pisz coś!

Szczęśliwie jednak nie jest aż tak ciężko kupić buty modne, ale nadal właściwie dbające o nasze stopy w sezonie letnim.

Comments are closed.