Press "Enter" to skip to content

Skuteczne metody na posiadanie dłuższej brody

Broda u mężczyzn nieraz sprawia, że panowie wyglądają bardziej męsko i gustownie. Kobiety również często zwracają uwagę właśnie na mężczyzn z brodą. Mało tego oszczędza się czas na codziennym goleniu i nie podrażania się skóry. Jednakże, jeśli zastanawiasz się nad zapuszczeniem brody, musisz wiedzieć, że potrzeba na to trochę czasu. Z dnia na dzień bezsprzecznie nie zaczniesz posiadać wybornej, bujnej brody, mało tego pierwszy zarost zdoła wcale nie wyglądać tak rozbrajająco, jak byś chciał. Musisz więc uzbroić się w wytrwałość.

jak zapuścić brodę

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
A więc, jak zapuścić brodę? (więcej informacji na stronie meskiezaciecie.pl) Przedtem wyznacz na to dobry czas. Odpowiednim okresem będą na przykład urlop, czas w jakim nie musimy chodzić do pracy czy na uczelnię. Jeżeli chodzi o szybkość rośnięcia brody, to na nieszczęście ciężko powiedzieć, jak dużo czasu będziesz na to potrzebować. U poniektórych mężczyzn broda rośnie bardzo prędko (tak jak u kobiet przykładowo włosy), zaś u innych bardzo wolno. Niemniej musisz sobie dać choć 4 tygodnie. Po tym terminie Twoja broda z pewnością będzie już bujniejsza oraz będziesz mógł nadać jej właściwy kształt, pasujący do Twojej twarzy. Kształt brody jest bardzo ważny, nie można po prostu o tak zapuścić brody i nie dbać o jej wyśmienite przycięcie. Możliwe, że podobają nam się rozmaite style zarostu, jednakże nie w każdym będziemy wyglądać odpowiednio. Wybierzmy ten, który będzie najlepiej pasował do naszej twarzy, i w jakim sami będziemy czuć się istotnie dobrze. Dobierając styl brody, weźmy pod uwagę także typ naszego zarostu. U każdego broda meskiezaciecie.pl/broda-i-wasy/ rośnie odmiennie, jedni mają mocniej obitą brodę, inni natomiast sporo mniej. Jak powiada popularne przysłowie, wypada mierzyć siły na zamiary.

zadbany zarost

Źródło: pixabay.com
Gdy już zapuścisz brodę, pomnij aby prawidłowo o nią dbać. Zaniedbana broda nie będzie wyglądać ani wspaniale, ani efektownie. W sklepach odnajdziemy specjalne kosmetyki, przeznaczone do pielęgnacji brody, takie jak balsamy bądź woski. Powinno się systematycznie je stosować meskiezaciecie.pl, dzięki nim Twoja broda będzie delikatna w dotyku, połyskująca i będzie sporo lepiej się układać.

Comments are closed.