Press "Enter" to skip to content

Rolety w oknach – co posiadają w swojej ofercie sklepy?

Pragnąc ochronić wnętrze swojego mieszkania przed wzrokiem natarczywych sąsiadów lub przechodniów, wieszamy w oknach zasłony, montujemy w nich żaluzje lub rolety. Stosunkowo niedawno w sprzedaży pojawiły się fotorolety. To doskonała alternatywa dla znanych od dawna żaluzji i rolet. Rewelacyjną ozdobą każdego pomieszczenia mogą stać się rolety drukowane. Rolety drukowane są innowacyjnym rodzajem rolet , które zrobione są z materiału. Obraz, który może zostać nadrukowany na rolecie zasłoni raczej nieciekawy widok za naszym oknem, ale też osłoni wnętrze przed ciekawskim wzrokiem przechodniów bądź sąsiadów.

rolety okienne

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy zajmujące się ich wykonywaniem mogą na zamówionej rolecie wydrukować każde zdjęcie. Swoim klientom oferują one szeroki wybór fotografii. Nic nie przeszkadza również temu, aby firma wykonała roletę na której znajduje się wybrane przez nas zdjęcie z naszej własnej kolekcji. Możemy więc zamówić roletę drukowaną, na której umieszczone zostanie zdjęcie naszego ulubionego psa, miejsca, w którym na ogół spędzamy wakacje czy osoby naprawdę dla nas ważnej.

Rolety drukowane można montować na rozmaitych rodzajach okien – Nadają się także do okien, które zbudowane są z kilku części, a więc do okien dwu- bądź trzyskrzydłowych. Można je wykorzystać również w oknach balkonowych. Ten innowacyjny rodzaj rolet wykonuje się z tkanin, które przepuszczają światło, ale również z materiałów , które zapewniają zaciemnienie. Gama kolorystyczna tych rolet jest zaskakująco szeroka. Możliwość zamówienia rolet z dowolnie wybranym zdjęciem sprawia, że mogą one wzbogacać każde pomieszczenie. Sprawdzą się w salonie, pokoju dzieci, w sypialni. Jak inne typy rolet, również te drukowane mogą być montowane bezpośrednio na skrzydle wybranego okna.

Mogą zostać umieszczone również na ścianie. Firmy zajmujące się ich wytwarzaniem oferują klientom możliwość wykonania rolet doskonale dopasowanych do wymiaru okien. Firmy , które zajmują się ich produkowaniem najszybciej znajdziemy, wprowadzając w wyszukiwarkę internetową hasło „rolety drukowane”. Znalezienie korzystnej oferty zajmie jedynie kilka minut. O wiele dłużej będziemy szukać zdjęcia, które chcemy nadrukować na rolecie. To naprawdę rewelacyjny sposób na ciekawy wystrój okna.

Comments are closed.